مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز خبر داد:

استقبال اهالی رسانه شهرهای مختلف کشور از جشنواره تخصصی «شهر و رسانه»

1398/08/18 - 09:44 - کد خبر: 5918 نسخه چاپی

نصر:مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریزگفت: خبرنگاران سراسر کشور در صورتی که مطالبی مرتبط با تبریز تولید و منتشر کنند، می توانند آثار خود را با رعایت شرایط، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

به گزارش نصر، سعید حاجی‌ زاده با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره «شهر و رسانه» اظهار داشت: نخستین جشنواره تخصصی شهر و رسانه نیز در همین راستا برگزار می‌شود تا تعامل خود را با اصحاب رسانه بهبود بخشیده و حمایت خود را هدفمند، نظام مند و در شان روزنامه نگاران و خبرنگاران لحاظ نماید.

او خاطرنشان کرد: بخشی از وظایف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز حوزه رسانه و اطلاع رسانی اقدامات مجموعه مدیریت شهری برای مردم است که این جشنواره فرصت خوبی برای شناسایی و شکوفایی استعدادهایی است که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

حاجی‌زاده یادآور شد: علاقمندان تا تاریخ ۳۰ آبان ماه جاری فرصت دارند تا آثار خود را در ۹ قالب خبر، گزارش، گفت و گو، یاداشت و سرمقاله، عکس خبری، کاریکاتور، اینفوگرافی-موشن گرافی، طنز شهری و ویدئو در محورهای آموزش شهروندی، حمل و نقل عمومی، محیط زیست، بازآفرینی شهری، آسیب های اجتماعی، گردشگری، خدمات شهری، فرهنگ، هنر و ورزش و تبریز شهر ایمان و غیرت به این جشنواره ارسال کنند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز ویژگی مهم این جشنواره را اختصاص ویژه ترین جایزه برای موضوع نقد برتر(جایزه ویژه شهید مهدی باکری) دانسته و گفت: دیگر بخش‌های ویژه این جشنواره شامل آتش سوزی بازار تبریز (سرای ایکی قاپیلی)، پیاده روی اربعین (روایت سفر عشق) و نقش نظام بانکی در تحقق شهر هوشمند خواهد بود.

انتهای پیام/

استقبال اهالی رسانه شهرهای مختلف کشور از جشنواره تخصصی «شهر و رسانه» نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار