یادداشت/

آقای استاندار ! مردم تبریز گرفتارند

1400/11/24 - 14:03 - کد خبر: 58956 نسخه چاپی

نصر: آقای استاندار عزیز جناب خرم ، آیا می دانید مردم تبریز و بیماران و خانواده آنها، در خیابان های شهر گرفتار هستند؟

کافی است عصرها گذرتان به خیابان ۱۷ شهریور و یا مسیر آزادی ( حدفاصل چهارراه حافظ تا اول گلگشت) و سایر مسیرهای شهر بیفتد که تجمع بی ضابطه مطب پزشکان و مراکز درمانی و تشخیصی در آنها طی سالیان گذشته اتفاق افتاده و امروز شاهد معضلات عدیده در این مناطق هستیم :
ترافیک سنگین و اعصاب خردکن ، عدم وجود پارکینگ عمومی و قابل دسترس برای خودروی بیماران، عدم وجود پارکینگ ساختمان های پزشکان بدلیل تخلفات متعدد ساختمانی آنها و عدم انجام وظیفه قانونی و مسئولیت اجتماعی از سوی مدیریت شهری تبریز در قبال این تخلفات ، عدم مناسب سازی محیط های عمومی و ساختمان های پزشکان برای سالمندان و بیماران ، عدم وجود اماکن خدماتی همچون سرویس بهداشتی مناسب و بهداشتی، وجود مشکلات عدیده اجتماعی برای بیمارانی که از سایر شهرهای استان مراجعه کرده و توسط برخی افراد خدانشناس سرکیسه می شوند ، برخورد ناشایست برخی پزشکان و همکاران آنان با بیماران و اطرافیان آنها در غیاب نظارتهای لازم قانونی که مغایر با سوگند پزشکی آنهاست ، آسانسورهای بی کیفیت و نامناسب برخی ساختمان ها ، برخورد تند و جریمه ای اما از روی اجبار پلیس با خودروهای حامل بیماران ، همه و همه دست به دست هم داده اند تا بیماران بیچاره به درد خود بسوزند و خانواده بیماران ، گرفتار معضلات فوق شوند و بیش از آنکه از بیماری بیمار خود در رنج باشند از گرفتاری هایی که اشاره شد در رنج و عذاب هستند .
آقای استاندار عزیز ، مقام معظم رهبری همواره تاکید کرده اند که مسئولان نگذارند ، اطرافیان بیماران ، غیر از خود بیماری ، در مشکلات دیگر گرفتار باشند ، لذا از جنابعالی درخواست می شود آستین ها را بالا بزنید و وارد میدان شوید تا معضلات و گرفتاری های مردم را حل کنید. یقینا حل این مشکلات و معضلات که ناشی از سوء مدیریت های انباشته از سالیان گذشته در همه بخش های مدیریتی استان و تبریز است همه و همه ، بدون برجام و مذاکرات وین و پایتخت نشینان و آمریکا و روسیه و چین و ماچین ، راه حل های قابل اجراء دارند اگر بخواهیم . فقط بدانید که مردم تبریز و بیماران و خانواده های آنان گرفتارند و هر روز در مواجهه با این مشکلات ، مسئولان و باعث و بانیان این وضع را لعن و نفرین می کنند. همین ! 

مسعود برزگر جلالی - مدیر مسئول روزنامه ساقی آذربایجان
انتهای پیام/
آقای استاندار ! مردم تبریز گرفتارند نصر

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   علی جعفری   10 ماه پیش  

واقعا چه ربطی به استاندار داره موضوع اقای جلالی. ظاهرا جایی بهتون ندادن برید بشینید حقوق بگیرید حس روشنفکری تان بازه گل کرده است آیا؟؟؟ ترافیک تبریز و مخصوصا در مرکز شهر حاصل دهها سال مدیریت غیر متعهدانه و سودجویانه در شهرداری هاست راست و چپ فرقی ندارند. حالا این وسط استاندار بیاید چکار کند ایا می تواند خیابان هایی را که املاک اطراف آنها خدا تومن هست بخرد و تعریض معبر کند یا پول دارد پارکینگ دهد
پژوهشیار