یادداشت/

آقای استاندار ! مردم تبریز گرفتارند

1400/11/24 - 14:03 - کد خبر: 58956 نسخه چاپی

نصر: آقای استاندار عزیز جناب خرم ، آیا می دانید مردم تبریز و بیماران و خانواده آنها، در خیابان های شهر گرفتار هستند؟

کافی است عصرها گذرتان به خیابان ۱۷ شهریور و یا مسیر آزادی ( حدفاصل چهارراه حافظ تا اول گلگشت) و سایر مسیرهای شهر بیفتد که تجمع بی ضابطه مطب پزشکان و مراکز درمانی و تشخیصی در آنها طی سالیان گذشته اتفاق افتاده و امروز شاهد معضلات عدیده در این مناطق هستیم :
ترافیک سنگین و اعصاب خردکن ، عدم وجود پارکینگ عمومی و قابل دسترس برای خودروی بیماران، عدم وجود پارکینگ ساختمان های پزشکان بدلیل تخلفات متعدد ساختمانی آنها و عدم انجام وظیفه قانونی و مسئولیت اجتماعی از سوی مدیریت شهری تبریز در قبال این تخلفات ، عدم مناسب سازی محیط های عمومی و ساختمان های پزشکان برای سالمندان و بیماران ، عدم وجود اماکن خدماتی همچون سرویس بهداشتی مناسب و بهداشتی، وجود مشکلات عدیده اجتماعی برای بیمارانی که از سایر شهرهای استان مراجعه کرده و توسط برخی افراد خدانشناس سرکیسه می شوند ، برخورد ناشایست برخی پزشکان و همکاران آنان با بیماران و اطرافیان آنها در غیاب نظارتهای لازم قانونی که مغایر با سوگند پزشکی آنهاست ، آسانسورهای بی کیفیت و نامناسب برخی ساختمان ها ، برخورد تند و جریمه ای اما از روی اجبار پلیس با خودروهای حامل بیماران ، همه و همه دست به دست هم داده اند تا بیماران بیچاره به درد خود بسوزند و خانواده بیماران ، گرفتار معضلات فوق شوند و بیش از آنکه از بیماری بیمار خود در رنج باشند از گرفتاری هایی که اشاره شد در رنج و عذاب هستند .
آقای استاندار عزیز ، مقام معظم رهبری همواره تاکید کرده اند که مسئولان نگذارند ، اطرافیان بیماران ، غیر از خود بیماری ، در مشکلات دیگر گرفتار باشند ، لذا از جنابعالی درخواست می شود آستین ها را بالا بزنید و وارد میدان شوید تا معضلات و گرفتاری های مردم را حل کنید. یقینا حل این مشکلات و معضلات که ناشی از سوء مدیریت های انباشته از سالیان گذشته در همه بخش های مدیریتی استان و تبریز است همه و همه ، بدون برجام و مذاکرات وین و پایتخت نشینان و آمریکا و روسیه و چین و ماچین ، راه حل های قابل اجراء دارند اگر بخواهیم . فقط بدانید که مردم تبریز و بیماران و خانواده های آنان گرفتارند و هر روز در مواجهه با این مشکلات ، مسئولان و باعث و بانیان این وضع را لعن و نفرین می کنند. همین ! 

مسعود برزگر جلالی - مدیر مسئول روزنامه ساقی آذربایجان
انتهای پیام/
آقای استاندار ! مردم تبریز گرفتارند نصر

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   علی جعفری   3 ماه پیش  

واقعا چه ربطی به استاندار داره موضوع اقای جلالی. ظاهرا جایی بهتون ندادن برید بشینید حقوق بگیرید حس روشنفکری تان بازه گل کرده است آیا؟؟؟ ترافیک تبریز و مخصوصا در مرکز شهر حاصل دهها سال مدیریت غیر متعهدانه و سودجویانه در شهرداری هاست راست و چپ فرقی ندارند. حالا این وسط استاندار بیاید چکار کند ایا می تواند خیابان هایی را که املاک اطراف آنها خدا تومن هست بخرد و تعریض معبر کند یا پول دارد پارکینگ دهد
پژوهشیار