استاندار آذربایجان شرقی؛

شناسایی نیازهای فکری و فرهنگی جوانان باید مورد توجه قرار گیرد

1400/11/23 - 16:13 - کد خبر: 58936 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه اولویت های ستاد ساماندهی امور جوانان باید براساس اهداف و رسالت بیانیه گام دوم انقلاب تبیین شود، گفت: شناسایی مستمر نیازهای فکری و فرهنگی و خواسته آنان متناسب با اقتضائات روحی جوانان باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

به گزارش نصر، عابدین خرّم امروز شنبه در جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان استان، با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در بیانه گام دوم انقلاب به مساله جوانان بسیار تاکید کرده اند، گفت: مهم ترین موضوع در گام دوم، آشنایی جوانان با قبل و حین انقلاب و آمادگی برای بعد از چله دوم انقلاب و مسولیت دادن به جوانان نیز جزیی از فرمایشات ایشان است.
وی اظهار با تاکید بر اینکه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی برای جوانان تبیین شود، گفت: در این صورت جوانان ما منبع انرژی و پیشرونده خواهند بود و  پروپاگاندای رسانه های غربی نخواهد توانست مانع رشد و ترقی جوانان ما شود.
استاندار آذربایجان شرقی بر تقویت و هویت بخشی جوانان تاکید کرد و گفت: تمامی مدیران دستگاه های دولتی ، پشتیبانی از جوانان در عرصه های مختلف را مورد توجه قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه آینده انسان در مقطع جوانی رقم می خورد، افزود: فعالیت های جهادی در دانشگاه ها نقش بسیار مهمی در هویت بخشی و شخصیت بخشی برای جوانان ایفا می کند. 
خرّم با اشاره به اینکه فضا برای فعالیت سازمان های مردم نهاد در استان بازتر شود، افزود: ضروری است گشایشی برای فعالیت های سازمان های مردم نهاد در حوزه جوانان ایجاد شود تا بروکراسی های اداری برای این سازمان ها محدودیت ایجاد نکند.
وی با بیان اینکه مهم ترین چالش امروز جوانان اشتغال و ازدواج است، اظهار داشت: دولت سیزدهم تلاش می کند با اجرای سند تحول و ساماندهی امور جوانان، امید آفرینی و تحول آفرینی در کشور اتفاق بیفتد و اولویت ها و مشکلات جوانان، بررسی و احصا شود.
انتهای پیام/
شناسایی نیازهای فکری و فرهنگی جوانان باید مورد توجه قرار گیرد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار