خبر/

زلزله در زنجان ۸ نفر را راهی اورژانس کرد

1398/08/17 - 11:21 - کد خبر: 5882 نسخه چاپی

نصر: معاون اورژانس استان زنجان اعلام کرد: در زلزله بامداد امروز/جمعه/ هشت نفر در این استان به علت آسیب حین فرار، ترس و استرس روحی به مراکز اورژانس مراجعه کردند.

به گزارش نصر؛ ابراهیم خسروشاهی روز جمعه در گفت و گویی افزود: خوشبختانه تاکنون آسیبی به علت ریزش آوار و زلزله در استان گزارش نشده است.

به گفته وی، هشت نفر به علت آسیب حین فرار، ترس و استرس روحی، درد قفسه سینه و یک مادر باردار به بیمارستان‌ها اعزام شدند که تعدادی ترخیص و تعدادی از آنها نیز تحت نظر هستند.

معاون اورژانس استان زنجان گفت: از نخستین لحظات زلزله اعلام آماده باش به تمامی پایگاه‌های این استان اعلام و آمبولانس ها خارج از پایگاه ها و اتوبوس آمبولانس نیز آماده اعزام به محل های حوادث احتمالی شدند.

خسروشاهی خاطرنشان کرد: بلافاصله با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاون اورژانس استان جلسه کمیته بحران در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه فراخوان آماده باش به همه پرسنل انجام شده است، افزود: در تماسی با مدیریت بحران اورژانس کشور و آماده باش به منظور اعزام نیرو، آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی اعلام شده است.

 معاون اورژانس استان زنجان گفت: تاکنون هیچ درخواستی برای اعزام نیروی امدادی و درمانی به مناطق زلزله زده اعلام نشده است.

انتهای پیام/

زلزله در زنجان ۸ نفر را راهی اورژانس کرد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار