شهردار تبریز؛

پارک بزرگ تبریز به زودی کلنگ‌زنی می‌شود

1398/08/16 - 12:55 - کد خبر: 5807 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز خبرداد: پارک بزرگ تبریز یکی از آرزوهای دیرین مردم تبریز است که به زودی با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا، کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، ایرج شهین باهر اعتبار تفاهم نامه اجرای این پروژه را ۲۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: پروژه عظیم پارک بزرگ تبریز، پروژه‌ای در غرب تبریز و نقطه ای کم برخوردار از لحاظ فضای سبز قرار گرفته که با احداث و به سامان رسیدن این پارک گام بزرگی در راستای توسعه پایدار شهری برداشته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این بخش از شهر تبریز به سبب بافت جمیعیتی بسیار و کمبود امکانات تفریحی و گردشگری همواره نیازمند توجهی بیشتر و برنامه ریزی‌های ویژه است که با اجرایی شدن پروژه پارک بزرگ می توان بخش بسیاری از این کمبودها را برای مردم این منطقه جبران کرد. 

وی از پروژه پارک بزرگ تبریز به عنوان آرزوی ۶۰ ساله مردم تبریز نام برد و گفت: با اجرای این پروژه همزمان با افزایش فضای سبز منطقه، شاهد کاهش مشکلات و گره‌های ترافیکی در این محدوده خواهیم بود. 

براساس این گزارش، شهین باهر با یادآوری افتتاح ۲۲ پارک در سطح شهر تبریز طی دو سال اخیر، خاطرنشان کرد: موضوع توسعه فضای سبز در دوره پنجم شورای شهر و مدیریت شهری از چنان اهمیتی برخوردار است که سال ۹۹ با عنوان سال "فضای سبز و زیباسازی تبریز" نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

پارک بزرگ تبریز به زودی کلنگ‌زنی می‌شود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار