شهردار تاکید کرد:

آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش‌نشانی تبریز در مواقع بحرانی

1400/11/07 - 09:56 - کد خبر: 58029 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش‌نشانی این شهر در مواقع بحرانی خبر داد.

به گزارش نصر، عباس رنجبر در بازدید از مانور مشترک نیروهای خدمات شهری و آتش‌نشانی تبریز اظهار کرد: ما در این مانور قصد داشتیم تا سطح آمادگی نیروهای خدمات شهری و آتش‌نشانی و امکانات آنها را مورد سنجش قرار دهیم.  وی ادامه داد: همکاران سازمان آتش نشانی شهرداری در بحث زلزله و یا دیگر حوادث غیرمترقبه آماده جانفشانی و ایثار هستند و تلاش می‌کنیم اگر نواقصی نیز در بحث امکانات و تجهیزات وجود داشته‌باشد، زمینه‌ی تامین آنها را فراهم کنیم. 
 
وی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش‌نشانی در سطح بالایی از آمادگی قرار داشته و هر لحظه آماده جانفشانی هستند، همچنین امکانات آتشنشانی تبریز نیز در وضعیت نسبتا مطلوبی قرار دارد اما به‌عنوان مسئول خود را موظف می‌دانم تا در حداقل زمان ممکن در تأمین این امکانات قدم برداریم و تلاش می‌کنیم با خرید تجهیزات جدید به سمت ایده‌آل شدن حرکت کنیم. 


رنجبر با اشاره به ضرورت هوشیاری و آگاهی شهروندان تاکید کرد: شهروندان عزیز هوشیاری و آرامش داشته و دستورالعمل‌هایی که به‌صورت عمومی و از طرف سازمان مدیریت بحران کشور و یا سازمان آتش‌نشانی انتشار یافته‌اند، دقیقا مطالعه و رعایت کنند.
 
وی، به شهروندان توصیه کرد تا کیف زلزله‌ای که معمولا در دستورالعمل‌ها محتویات آن ذکر شده است، تهیه کنند.
 
 رنجبر در پایان تأکید کرد: شهروندان با حفظ آرامش، هیچگونه نگرانی نداشته باشند و ما هم هیچگونه پیش‌بینی از زلزله‌های احتمالی آینده نداریم و تنها وظیفه‌ی مدیریت شهری، آمادگی برای مواقع بحرانی است.


 
انتهای پیام/
 آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش‌نشانی تبریز در مواقع بحرانی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار