نماینده ورزقان در مجلس؛

مس سونگون منابع مالی مورد نیاز تراکتور و ماشین سازی را تامین می‌کند

1400/10/22 - 16:30 - کد خبر: 57279 نسخه چاپی

نصر: نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: منابع مالی مورد نیاز تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز از سوی مجتمع مس سونگون تامین و پرداخت می‌شود.

به گزارش نصر، الله وردی دهقانی روز چهارشنبه در گفت و گویی با بیان اینکه انتقال مالکیت این دو باشگاه به شرکت ملی مس قطعی و تمام شده است، افزود: این حق مردم آذربایجان است و به عنوان مطالبه آن‌ها از سوی نمایندگان پیگیری شد و هیچ کسی نمی‌تواند مانع از انجام این کار شود.
وی عنوان کرد: وزیر صمت دستور واگذاری دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی را صادر کرده و موضوع تمام شده و مراحل انتقال که مربوط به شرکت ملی مس و باشگاه‌هاست در حال انجام است.
دهقانی تأکید کرد: استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز پیگیر روند انتقال مالکیت هستند تا این انتقال ابتدا در مجمع عمرانی مصوب شده و فرآیند واگذاری صورت بگیرد.
وی درباره مبالغی که در مورد خرید و فروش باشگاه تراکتور اعلام شده است، گفت: هیچ بحثی روی اعداد و ارقام واگذاری مطرح نیست و هر چقدر لازم است باید هزینه شود تا پنجره دو تیم باز و تیم ها تقویت شوند.
دهقانی افزود: وارد جزئیات نمی شوم و از نظر ما انتقال مالکیت به شرکت ملی مس تمام شده و وزیر صمت دستور آن را صادر کرده است.
سه شنبه هفته قبل و در جلسه ای که با حضور نایب رئیس مجلس، رئیس صمت، مدیرعامل شرکت ملی مس و برخی نمایندگان شمال غرب برگزار شد مالکیت دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی تبریز به شرکت ملی مس واگذار شد.
انتهای پیام/
مس سونگون منابع مالی مورد نیاز تراکتور و ماشین سازی را تامین می‌کند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار