واکنش متفکرآزاد به مازوت سوزی مجدد نیروگاه تبریز/

طرح سوال از وزیر نفت پابرجاست/ سهمیه گاز نیروگاه حرارتی تبریز باید تامین شود

1400/10/06 - 16:46 - کد خبر: 56439 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: طرح سوال از وزیر نفت به دلیل مازوت سوزی نیروگاه حرارتی تبریز پابرجاست و وزیر نفت متعهد است جهت حفظ سلامت مردم تبریز سهمیه گاز نیروگاه تبریز تامین شود.

به گزارش نصر، "روح اله متفکرآزاد" در واکنش به سوئیچ مجدد نیروگاه حرارتی تبریز به سوخت مازوت، افزود: وزارت نفت پس از وصل مجدد گاز نیروگاه تبریز تعهد داده بود تخصیص گاز طبیعی به نیروگاه حرارتی تبریز با توجه به شرایط آلودگی هوای تبریز ادامه داشته باشد.

وی افزود: طرح سوال از وزیر نفت به دلیل مازوت سوزی نیروگاه حرارتی تبریز پابرجاست و وزیر نفت متعهد است جهت حفظ سلامت مردم تبریز سهمیه گاز نیروگاه تبریز تامین شود.

متفکرآزاد گفت: به ما گفتند به طور محدود و در صورت اضطرار برای تامین گاز خانگی، سهمیه نیروگاه تبریز قطع می شود و قطع گاز نیروگاه نباید به رویه تبدیل شود.

وی تاکید کرد: پیگیر تخصیص سهمیه گاز به نیروگاه حرارتی تبریز هستیم و وزارت نفت موظف به تامین سهمیه و حفظ سلامتی مردم است.

انتهای پیام/
 
طرح سوال از وزیر نفت پابرجاست/ سهمیه گاز نیروگاه حرارتی تبریز باید تامین شود نصر

ثبت نظر

نمایش 2 نظر

پاسخ   امیر   6 ماه پیش  

من به عنوان یه تبریزی اگه جای رئیسی و وزراش بودم تامین نمی کردم چون اولا تبریزی ها مشارکت پایینی در انتخابات داشتن دوما رای کمتری به رئیسی داده بودن

پاسخ   ناصر   6 ماه پیش  

از خبرنگاران تقاضا می شود رابطه بین تولید مازوت در پالایشگاه تبریز و مصرف آن در نیروگاه تولید برق تبریز به بهانه کمبود گاز را بررسی نمایند.
پژوهشیار