نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی؛

اقتدار و عزت کشور مرهون هوشیاری و بصیرت نیروهای مسلح است

1400/10/04 - 09:32 - کد خبر: 56319 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نقش بی‌بدیل نیروهای مسلح به ویژه نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بر همگان روشن است و این اقتدار و عزت کشور مرهون هوشیاری و بصیرت نیروهای مسلح است.

به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در مراسم معارفه فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز با اشاره به اینکه وجود نیروی هوایی ارتش مایه افتخار و آبروی نظام است، اظهار کرد: پرسنل نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران با نگاه مکتبی، بعد از پیروزی انقلاب و در هشت سال دفاع مقدس و دوران پس از آن نقش بسیار موثری را ایفا کرده‌اند.
فرمانده نیروی هوایی ارتش نیز در این مراسم گفت: جان برکفان نیروی هوایی، پاسداران آسمان ایران اسلامی هستند که برای صیانت از حدود و ثغور کشور تا پای جان ایستاده‌اند.
امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی با اشاره به اینکه ایران اسلامی به داشتن نیروی هوایی دانشمند و در تراز جمهوری اسلامی می‌بالد، خاطرنشان کرد: همدلی و همکاری سرلوحه یکایک پرسنل مدافعان آسمان ایران اسلامی است و این امر آن‌ها را به یک نیروی هوائی قدرتمند و الهی تبدیل کرده است.
وی، پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز را یکی از پایگاه‌های مهم دفاع و صیانت از آسمان ایران اسلامی خواند و گفت: مرزبانان آسمان کشور در این منطقه یک سوم جغرافیای ایران را رصد می‌کنند و اجازه نمی‌دهند دشمنان اسلام به وطن نگاه چپ کند.
در این مراسم با قدردانی از امیر سرتیپ دوم خلبان سعید رسولی، امیر سرتیپ دوم خلبان رضا یوسفی به عنوان فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز معرفی شد.
انتهای پیام/
اقتدار و عزت کشور مرهون هوشیاری و بصیرت نیروهای مسلح است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار