نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تأکید کرد:

ضرورت تقویت پیام رسان‌های داخلی فضای مجازی

1400/10/02 - 21:07 - کد خبر: 56292 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر کنشگری اثرگذار در فضای مجازی گفت: باید پیام رسان‌های داخلی در برابر نرم افرازهای خارجی تقویت شوند.

به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دیدار با تعدادی از فعالان فضای مجازی استان با تاکید بر تبیین آموزه‌های مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه گفت: در بستر فضای مجازی و نرم افزارهای داخلی و خارجی باید کنشگری فعال داشته باشیم و مکتب سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم را در جامعه بیش از پیش بشناسانیم.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه فضای مجازی میدان تقابل با توطئه‌های دشمنان است، ادامه داد: خالی کردن میدان، نداشتن استراتژی در تولید محتوای مناسب، در این شرایط مقابله با توطئه‌های دشمنان را ناکارآمد می‌سازد.
وی با تاکید بر تقویت زیرساختهای پیام رسان‌های داخلی و رقابتی کردن آنها با نمونه‌های خارجی گفت: در راه‌اندازی پویش‌های مردمی برای تبیین آموزه‌های مکتب  شهید حاج قاسم سلیمانی باید جامعه مخاطب خود و گروه‌های مختلف سنی و همچنین سلایق آنها را درست بشناسیم و برای آن محتوای مناسب تولید کنیم.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به ویژگی‌ها و سجایای اخلاقی و شخصیتی شهید قاسم سلیمانی گفت: نبوغ نظامی، روحیه سلحشوری، جنگندگی، شهادت طلبی، اخلاص، ارادت و تمسک به اهل بیت، ولایت مداری، تعبد در معنویت، فرامرزی بودن، سخت کوشی، دیپلمات بودن، نظم و انضباط، دقت در امور، سرعت عمل، علاقه به فرهنگ هنر، روحیه انقلابی، داشتن اعتدال، سنجیدگی و تدبیر، سادگی و مردمی بودن، ارتباط با جوانان و درک عمیق حاج قاسم از دنیا و آخرت را در محتوای تولید رسانه‌ای باید مورد تاکید قرار گیرد. 
 در این دیدار تعدادی از فعالان فضای مجازی به بیان نکته نظرات خود پیرامون تولید محتواهای اثرگذار برای تبیین آموزه‌های مکتب حاج قاسم سلیمانی پرداختند.
انتهای پیام/
 ضرورت تقویت پیام رسان‌های داخلی فضای مجازی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار