خبر/

شناسایی و كشف 25 دستگاه پیشرفته استخراج رمز ارز در پاساژ سهند تبریز

1400/09/29 - 11:51 - کد خبر: 56106 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی و کشف 25 دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال طی هفته‌ی اخیر از حوزه‌ی بهره‌‌برداری امور برق روشنایی تبریز توسط همکاران این شرکت خبر داد.

به گزارش نصر، عادل کاظمی با بیان اینکه در کنار کشف‌های مراکز غیرمجاز بزرگ استخراج رمز ارز، روزانه دستگاه‌های غیرمجازی در واحدهای مسکونی و تجاری داخل شهر شناسایی و کشف می‌شوند، گفت: در راستای کاهش پیک بار شبکه و جلوگیری از خاموشی به سایر مشترکان و همچنین مقابله با انشعابات غیرمجاز، همکاران ما موفق شدند با گزارش مردمی و با حضور عوامل محترم پلیس امنیت اقتصادی یک مرکز استخراج غیرمجاز رمز ارز و کالای قاچاق ماینر را شناسایی و کشف کنند.
وی در تشریح این عملیات گفت: با گزارش‌های مردمی و هماهنگی با عوامل نیروی انتظامی و مراجع قضایی موفق شدیم 25 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز را توسط همکاران امور برق روشنایی و اکیپ جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز کشف کنیم. توان مصرفی دستگاه‌های رمز ارز کشف شده 50 کیلووات بود.
وی تصریح کرد: در طی این کشف‌ها، 8 دستگاه اتریوم از یک مغازه، 11 دستگاه اتریوم از یک مغازه‌ی دیگر و 6 دستگاه ماینر نیز از یک واحد تجاری در پاساژ سهند شناسایی شدند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان از کشف و شناسایی بیش از 9 هزار و پانصد ماینر از سال 98 تا کنون خبر داد.
انتهای پیام
شناسایی و كشف 25 دستگاه پیشرفته استخراج رمز ارز در پاساژ سهند تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار