تقابل‌های جذاب با تیم سابق؛

سپاهانی‌های تراکتور، تراکتوری‌های سپاهان

1398/08/13 - 11:23 - کد خبر: 5556 نسخه چاپی

نصر: چند بازیکن در ترکیب سپاهان و تراکتور به مصاف تیم سابق خود می‌روند.

به گزارش نصر به نقل ازایلنا، سپاهان در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر در هفته جاری و از روز سه‌شنبه ساعت 15:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان تراکتور باشد.

این دیدار علاوه بر جذابیت‌های ذاتی خود و البته تقابل دو تیم بالا نشین جدول، به جهت حضور چند بازیکن مقابل تیم‌های سابق‌شان حساسیت بیشتری هم پیدا کرده است و در اینجا به معرفی این نفرات می‌پردازیم.

 

مهدی کیانی

شاخص ترین چهره این بازی در ترکیب سپاهان مهدی کیانی است. کیانی در دو مقطع و در مجموع به مدت 11 سال در تراکتور حضور داشت تا اینکه ابتدای فصل گذشته با جدایی از این تیم به سپاهان پیوست و بار دیگر شاگرد امیر قلعه‌نویی شد. کیانی به دلیل سبک بازی خودش محبوبیت زیادی بین هواداران تراکتور داشت و حالا باید مقابل تیمی بازی کند که سال‌ها خاطرات خوب و بدی از آن دارد.

 

احسان حاج‌صفی

پارادوکسی که در حضور حاج‌صفی مقابل سپاهان وجود دارد حتی بیش از حضور مهدی کیانی مقابل تراکتور است. حاج‌صفی محصول پایه‌های سپاهان است و از لیگ پنجم به تیم بزرگسالان آمد و 10 سال در این تیم حضور داشت و مدتی هم بعد از لژیونر شدن برای یک فصل به این تیم برگشت ولی در نوبت سوم بازگشت به ایران به جای سپاهان سر از تراکتور در آورد و اکنون عضو این تیم است. حاج صفی یکی از 3 کاپیتان تراکتور است و نقش کلیدی در ترکیب این تیم دارد.

 

ساسان انصاری

سبقه ساسان انصاری در فوتبال ایران بیشتر در ترکیب فولاد خوزستان بوده و او از این تیم به فوتبال ایران شناخته شده و البته به پرسپولیس، سپاهان و حالا تراکتور رسیده است. ساسان یک فصل و نیم عضو سپاهان بود ولی در نیم فصل گلی هجدهم ترجیح داد از این تیم جدا شده و به جمع سرخپوشان تبریزی اضافه شود. او این روزها عملکرد خوبی در ترکیب تیمش دارد و حالا در بازی با تیم سابقش انگیزه زیادی هم خواهد داشت.

 

رضا اسدی

هافبک دفاعی تراکتور که این روزها بیشتر به عنوان مدافع میانی در ترکیب تیمش حضور دارد مثل احسان حاج‌صفی از محصولات پایه سپاهان است و یک فصل هم در جمع بزرگسالان این تیم حضور داشته است ولی بعد از درخشش در ترکیب سایپا و زمانی که مشتریان دست به نقد زیادی داشت ترجیح داد به جای سپاهان به پیشنهاد تراکتور پاسخ مثبت بدهد و حالا به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت.

 

سعید آقایی

مدافع چپ سپاهان که پس از اتفاقات پیش از بازی با پرسپولیس این روزها بی سر و صدا و به دور از حواشی روی بازی خود در این تیم تمرکز کرده است یکی از نفراتی است که این هفته باید به مصاف تیم سابق خودش برود. آقایی چهار سال عضو تراکتور بود ولی از ابتدای لیگ هفدهم در سپاهان حضور دارد و در این سال‌ها بارها به مصاف تراکتور رفته و تجربه حضور مقابل تیم سابقش را دارد.

 

محمدرضا مهدیزاده

مهدیزاده مدافعی است که توسط قلعه‌نویی از داماش جذب تراکتور شد و سه سالی در این تیم عضویت داشت تا اینکه در نیم فصل دوم لیگ قبلی به جمع بازیکنان سپاهان پیوست و حالا عضو این تیم است. مهدیزاده معمولاً در ترکیب اصلی سپاهان جایی ندارد و بیشتر نقش یک بازیکن تعویضی را در ترکیب این تیم ایفا می‌کند و اکثراً هم حضورش در زمین با عملکرد خوب همراه بوده و ثمر بخش بوده است. او احتمالاً مقابل تراکتور هم دقایقی به میدان خواهد رفت.

 

سایر نفرات

در ترکیب سپاهان محمد ایرانپوریان هم حضور دارد که سابقه بازی در تراکتور را برای سال‌های زیاد در کارنامه دارد ولی او این روزها درگیر مصدومیت است و هنوز در لیگ نوزدهم برای تیمش به میدان نرفته است.

علیرضا نقی‌زاده هم یکی از تراکتوری‌های سابق است که اکنون عضو سپاهان است ولی او هم فعلاً درگیر مصدومیت است و در این دیدار طلایی‌پوشان را همراهی نمی‌کند.

سجاد شهباززاده، مهاجم حال حاضر سپاهان، در لیگ شانزدهم قصد داشت زیر نظر قلعه‌نویی در تراکتور بازی کند و حتی با این تیم قرارداد امضا کرد ولی صدور حکم محرومیت این تیم از نقل و انتقالات مانع از این شد که سجاد سابقه بازی با پیراهن تراکتور را در کارنامه داشته باشد.

انتهای پیام/

سپاهانی‌های تراکتور، تراکتوری‌های سپاهان نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار