قهرمان پرتاب دیسک آسیا؛

می‌خواهم تجربیاتم در ورزش قهرمانی را به آینده‌سازان دوومیدانی منتقل کنم

1398/08/12 - 17:07 - کد خبر: 5517 نسخه چاپی

نصر: قهرمان پرتاب دیسک ایران و آسیا گفت: می‌خواهم تجربیات کسب شده و خاطرات ورزش قهرمانی را به آینده سازان دوومیدانی ایران منتقل کنم.

به گزارش نصر به نقل از فارس، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا اواخر هفته جاری برای یک دوره اردوی 10 روزه و انجام مراحل فیزیوتراپی و ریکاوری به مشهد مقدس خواهد رفت.

وی در خصوص این دوره اردو اظهار داشت:« در حال حاضر به دلیل دردی که در پاشنه پا احساس می‌کنم مشغول درمان هستم و اواخر هفته جاری با هدف آغاز اردوی 10 روزه به مشهد مقدس خواهم رفت. دراین اردو قصد دارم به ادامه مراحل درمانی و تمرینات بدنسازی بپردازم تا ادامه برنامه‌هایم با هماهنگی سازمان تیم‌های ملی نیز انجام شود.»

حدادی در ادامه گفت: « در جریان برگزاری این دوره اردویی قصد دارم با نخبگان دوومیدانی استانهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در رده‌های سنی پایه دیداری صمیمانه داشته باشم و حال و هوای قهرمانی در این ورزش را با آنها تقسیم کنم. دوست دارم در تمام مراکز استانهای سراسر ایران این موضوع را طی امسال و سال‌های آینده تجربه کنم و تجربیات و خاطرات دوران قهرمانی را برای ارتقای انگیزه میان کسانی که به تازگی وارد این دو و میدانی شده اند، انتقال دهم. این کار را در مدت زمانی که آمریکا، آلمان و قطر بودم انجام دادم و با نخبگان دو و میدانی آنها به طور صمیمانه صحبت کردم.»

قهرمان پرتاب دیسک آسیا با اشاره به هدفش در این خصوص گفت: « مدت زیادی است که ورزش قهرمانی را در دوومیدانی تجربه کرده ام و احساس دین دارم تا این تجربیات و خاطرات را که با سختی های شکست و شادی‌های پیروزی‌هایی که در این مدت کسب کرده ام به آینده سازان دوومیدانی ایران منتقل کنم.

گاهی اوقات من نیز در آغاز دوران ورزش قهرمانی دست خوش مشکلاتی بوده ام که می‌دانم در حال حاضر این مشکلات در بین دیگر ورزشکاران نیز وجود دارد. با همدلی و انتقال احساسات صمیمانه بین ورزشکاران به خصوص ورزشکاران رده های سنی نونهالان و نوجوانان، دلگرمی خاصی بوجود خواهد آمد که وظیفه خود می دانم این دین را به این شکل ادا کنم.»

حدادی در پایان گفت: « فصل تمریناتم را با هدف کسب یک نتیجه خوب در بازی های المپیک توکیو و با امید به خدا آغاز می کنم و امیدوارم تا سرپرست محترم فدراسیون و دیگر مسئولین از ورزشکاران المپیکی و دیگر قهرمانان دو و میدانی حمایت کنند تا همواره شاهد روزهای خوب در دو و میدانی ایران باشیم.»

انتهای پیام/

می‌خواهم تجربیاتم در ورزش قهرمانی را به آینده‌سازان دوومیدانی منتقل کنم نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار