خبر/

هزینه ۲۰ میلیاردی بسیج در توسعه ورزش همگانی تبریز

1400/09/04 - 15:45 - کد خبر: 54808 نسخه چاپی

نصر: بیش از 20 میلیارد تومان تجهیزات ورزشی برای توسعه ورزش همگانی در سطح شهر تبریز بین پایگاه‌های بسیج توزیع خواهد شد.

به گزارش نصر، مراسم رونمایی و توزیع طرح عظیم تجهیز 450 پایگاه بسیج سپاه ویژه تبریز روزچهارشنبه با حضور فرمانده سپاه عاشورا برگزار شد.

در این طرح که با مشارکت خیرین کلانشهر تبریز و سپاه ناحیه غدیر تبریز برگزار گردید، بیش از 50 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که در این راستا بیش از 100 قلم لوازم خانگی و اقلام خوراکی در اختیار پایگاه‌های مقاومت بسیج غدیر تبریز قرار داده شد.

در این طرح بیش از 20 میلیارد تومان تجهیزات ورزشی برای توسعه ورزش همگانی در سطح شهر تبریز بین پایگاه‌های بسیج توزیع خواهد شد و بر این اساس 150 دستگاه تجهیزات تنیس روی میز، 150 فوتبال دستی، 150 دارت، بیش از 350 توپ فوتسال و والیبال، تجهیز کامل هشت سالن رزمی از جمله موارد آماده‌سازی بخش ورزشی پایگاه‌های مقاومت کلانشهر تبریز می‌باشد.

سردار سرتیپ دوم اصغر عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا، در مراسم رونمایی و‌ توزیع طرح عظیم تجهیز ۴۵۰ پایگاه بسیج سپاه ویژه تبریز که با حضور مسئولان ارشد استانی، لشکری و شهری برگزار شد، گفت: هفته بسیج یادآور دلاوری و فداکاری‌های بسیجیان برای این دیار است و ما آرامش و رفاهمان را مدیون فرهنگ، تلاش و دلاوری‌های بسیجیان کشورمان هستیم. اگر به بحران‌های اوایل انقلاب نگاه کنیم، بسیجیان بودند که آرامش و نیازهای مردم را تامین می‌کردند و در حال حاضر اگر نگاهی سطحی به امروز داشته باشیم، به خوبی متوجه می‌شویم که بسیجیان هستند که در شرایط سخت کنار مردم ایستادند.

سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده در مورد پیشرفت‌های بسیج در زمینه‌های متخلف اشاره کرد و گفت: در این دو سال اخیر کرونایی شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری در زمینه‌های پزشکی و درمانی بودیم. مطمئنا در سال‌های آینده نیز این بسیجیان خواهند بود که در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی نیز به موفقیت‌های بالایی خواهند رسید.

فرمانده سپاه عاشورا ضمن تقدیر از تمامی خیرین که در فعالیت‌های مردمی شرکت می‌کنند، مطرح کرد: ما از اول انقلاب مدیون حمایت‌های خیرین هستیم که در تمامی سختی‌ها کنار مردم و پشت به پشت بسیجیان این دیار کار کردند.

سردار عباسقلیزاده در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: بسیج و بسیجیان نیاز به حمایت دارند و مطمئنا این حمایت‌ها قرار است آینده‌ای روشن برای کشورمان بسازد و در نهایت بر خود لازم می‌دانم از زحمات سپاه ویژه تبریز بابت توسعه، ساماندهی و تجهیزسازی ۴۵۰ پایگاه‌ بسیج ویژه تبریز که مطمئنا الگویی فرهنگی و آینده ساز برای کل کشور است، تشکر و قدردانی داشته باشم.

انتهای پیام/
هزینه ۲۰ میلیاردی بسیج در توسعه ورزش همگانی تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار