مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند؛

دانش آموز مرندی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند

1398/08/12 - 12:06 - کد خبر: 5455 نسخه چاپی

نصر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند گفت: کاروان ۸۰۰ نفری دانش آموزان مرندی، امسال به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می شوند.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا ، اباذر کاظمی روز یکشنبه در حاشیه مراسم اعزام اولین کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کاروان شامل دانش آموزان پسر و دختر مرندی، قرار است طی چهار مرحله در هفته های آتی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شوند.

وی افزود: امروز در اولین مرحله، تعداد ۲۴۰ دانش‌آموز دختر از مدارس آموزش و پرورش شهرستان مرند جهت اعزام به مناطق عملیاتی بدرقه شدند.

مدیر آموزش و پرورش مرند خاطرنشان کرد: هدف از اعزام این کاروان، ترویج فرهنگ ایثارگری و آشنایی نسل جوان و دانش آموزان با رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است.

وی تجدید پیمان دانش آموزان با آرمان های شهدا و درک بهتر ارزشهای معنوی را از دیگر اهداف اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور بیان کرد و گفت: همراه با بازدید از این مناطق، برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی نیز برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

کاظمی در ادامه ضمن تبریک یوم الله ۱۳ آبان خاطرنشان کرد: فرهنگیان و دانش ‌آموزان مرندی همچون سال های قبل، بصورت باشکوه در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

دانش آموز مرندی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار