خبر/

بازگشت هیات ایرانی به تهران بعد از نشست با مدیران فدراسیون عراق/فدراسیون فوتبال منتظر تصمیم FIFA و AFC

1398/08/12 - 11:15 - کد خبر: 5446 نسخه چاپی

نصر: مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با وجود اظهارات مدیر تیم ملی عراق مبنی بر توافق با مسئولان ایرانی برای برگزاری بازی با ایران در بصره، همچنان منتظر پاسخ AFC و FIFA هستند.

به گزارش نصر به نقل از فارس، هیات ایرانی که برای بررسی شرایط تیم ملی فوتبال ایران در کشور بصره عازم عراق شده بود به تهران بازگشت.

در سفری که این هیات برای بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال ایران در کشور عراق داشت تمامی موارد از جمله محل اسکان تیم ملی فوتبال ایران، زمین تمرین، نحوه انتقال تیم به زمین تمرین و بازگشت به هتل و ... بررسی شد و گزارش این سفر در اختیار رئیس فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

اما سوال اینجا است که آیا دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در بصره برگزار می‌شود یا خیر؟ این سوال را باسل کورکیس، مدیر تیم ملی فوتبال عراق بعد از دیدار با محمدرضا ساکت،سرپرست تیم ملی ایران  پاسخ داده و وی اعلام کرده که برای برگزاری دیدار تیم ملی عراق با ایران در بصره به توافق رسیده است.

کورکیس در مصاحبه با نشریه «الصباح» عراق گفت: ساکت، سرپرست تیم ملی ایران و هیئت همراهش بعد از دیدن وضعیت ورزشگاه بصره و هتل اقامتگاه تیم ملی ایران برای برگزاری این بازی در بصره موافقت کردند. در پایان این جلسات توافق شد تا بازی های رفت و برگشت در مکان و موعد قبلی برگزار شود.

این اظهار نظر مدیر تیم ملی عراق در شرایطی انجام شده که مسئولان فدراسیون فوتبال دو کشور در محل برگزاری مسابقه تاثیر ندارند و در واقع این فیفا و ای اف سی است که باید برای برگزاری مسابقه در یک کشور نظر نهایی را اعلام کند.

مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هم همچنان منتظر پاسخ فیفا و ای اف سی برای برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق هستند تا ببینید نهاد اصلی فوتبال چه تصمیمی در این زمینه خواهد کرد.

بنا به این گزارش، در طی گفت وگویی در خصوص اظهارات مدیر تیم ملی عراق مبنی بر اینکه وی مدعی شده با ساکت برای برگزاری بازی در بصره به توافق رسیده است با مسئولان فدراسیون فوتبال تماس گرفت اما آنها از توافق ساکت با مدیران تیم ملی عراق ابراز بی اطلاعی کرده و اعلام کردند برای برگزاری این دیدار منتظر تصمیم AFC و فیفا هستند.

گفتنی است: طبق برنامه از پیش اعلام شده تیم ملی فوتبال ایران باید روز 23 آبان در شهر بصره به مصاف عراق برود.

انتهای پیام/

بازگشت هیات ایرانی به تهران بعد از نشست با مدیران فدراسیون عراق/فدراسیون فوتبال منتظر تصمیم FIFA و AFC نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار