معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی:

۱۲میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل بار آذربایجان‌شرقی جابجا شد

1400/08/17 - 11:59 - کد خبر: 53851 نسخه چاپی

نصر: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در مدت سپری شده از سال جاری ۱۲ میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل بار استان جابجا شده است.

به گزارش نصر، کاظم تیمورزاده، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این میزان بار با صدور بیش از ۹۱۰ هزار و ۶۰۰ برگ بارنامه از سوی این ناوگان به نقاط مختلف کشور حمل شده است.
وی اظهار داشت: در این مدت ناوگان حمل و نقل مسافر استان نیز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی یک میلیون و ۹۲۵ هزار مسافر را با بیش از ۲۷۴ هزارسفر جابجا کرده است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در زمان کنونی ۳۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه از ناوگان باری استان و ۳۷ هزار و ۵۰ راننده دارای کارت هوشمند بوده و ۶۹۳ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل مسافری استان فعال است.
تیمورزاده، ادامه داد: هم اکنون ۲۸۵ شرکت و مؤسسه حمل و نقل کالا، ۱۲۰ شرکت و مؤسسه حمل و نقل مسافری، ۷۴ شرکت حمل و نقل بین المللی فعال کالا و ۶ شرکت حمل و نقل مسافری برون مرزی در استان فعالیت می‌کنند.
وی یادآوری کرد: ۱۴ انجمن صنفی رانندگان وسائط نقلیه سنگین و ۱۶ انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل اعم از کالا، مسافر و بین المللی در سطح استان فعال هستند.
انتهای پیام/
۱۲میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل بار آذربایجان‌شرقی جابجا شد خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار