معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی؛

فراخوان ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان شرقی منتشر شد

1398/08/11 - 14:22 - کد خبر: 5383 نسخه چاپی

نصر: معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی، از انتشار فراخوان آثار برای شرکت در ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان خبرداد.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، احد حاجی بلند در گفت‌وگویی اظهار کرد: به منظور ارتقا سطح تئاتر دانشجویی، جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان اقدام به برگزاری  ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی می‌کند.

وی اضافه کرد: آداب، رسوم و باورهای بومی و محلی، حقوق شهروندی، زندگی و فرهنگ دانشجویی، دانشجو و آسیب های اجتماعی، دانشجو و فضای مجازی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت از رونق تولید از محورهای آثار در این جشنواره است.

حاجی بلند گفت: این جشنواره در دو بخش مسابقه و جنبی برگزار می‌شود که بخش صحنه‌ای آن به صورت رقابتی و بخش جنبی به شکل غیر رقابتی برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان شرقی، افزود: دانشجویان علاقمندان می‌توانند با توجه به شرایط شرکت در فراخوان جشنواره آثار خود را تا آبان ماه امسال به دبیرخانه جشنواره واقع در دانشگاه تبریز- سازمان جهاددانشگاهی استان ‰ معاونت فرهنگی ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 33339711 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام /

فراخوان ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان شرقی منتشر شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار