استاندار آذربایجان شرقی:

روحیه جهادی باید در عرصه‌های مدیریتی جاری شود

1400/08/13 - 20:21 - کد خبر: 53656 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی گفت: روحیه جهادی و مدیریت انقلابی که بنای آن در سپاه گذاشته شده است، باید در تمام عرصه‌های مدیریتی و اجرایی، ساری و جاری شود.

به گزارش نصر، عابدین خرم روز پنجشنبه در دیدار فرماندهان سپاه عاشورا با وی، با اشاره به نقش حساس و اثرگذار سپاه در عرصه‌های خطیر انقلاب، ابراز امیدواری کرد با همکاری، همراهی و پشتیبانی مجموعه سپاه عاشورا، اهداف عالی نظام و دولت عدالت‌محور و فسادستیز در استان تحقق یافته و خدمات ماندگاری ارائه شود که مردم استان شیرینی آن را احساس کنند.
وی با بیان اینکه به عنوان سربازی از قافله پاسداران، در سنگر خدمت به مردم حاضر شده‌ام، افزود: همان‌طور که در سپاه، عزم خود را برای انجام وظیفه در راه انقلاب جزم کرده بودم در سنگر مدیریت اجرایی هم با تمام توان عمل خواهم کرد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سپاه، پیشاهنگ انقلاب در تمام عرصه‌ها بوده است، گفت: پاسداران باید با تمام وجود در مسیر خدمت خود که از امامت و ولایت نشأت می‌گیرد، به این پیشاهنگی و پیشگامی پای‌بند باشند.
سردار اصغر عباسقلیزاده، فرمانده سپاه عاشورا هم در این دیدار آمادگی یگان‌های مختلف سپاه استان را برای ارتقای اقتدار نظام جمهوری اسلامی، تحقق اهداف دولت خدمت‌گزار و خدمت به مردم فهیم استان اعلام کرد.
انتهای پیام/
روحیه جهادی باید در عرصه‌های مدیریتی جاری شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار