خبر/

قره‌خانی: بنزین سوپر به اندازه نیاز تولید و عرضه خواهد شد

1398/08/11 - 10:32 - کد خبر: 5334 نسخه چاپی

نصر: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌ها ارتباطی با صادرات آن ندارد و با پیگیری‌های انجام‌شده از این پس به اندازه نیاز تولید و عرضه خواهد شد.

به گزارش نصر به نقل از دنیای اقتصاد، اسدالله قره‌خانی درباره اخبار منتشرشده درباره کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت بیان کرد: در گذشته زمانی که هنوز در تولید بنزین به خودکفایی نرسیده بودیم، بخشی از بنزین وارداتی به‌صورت سوپر عرضه می‌شد و بخشی از آن نیز با بنزین معمولی مخلوط شده و به‌عنوان بنزین معمولی در اختیار مردم قرار می‌گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: اما دولت وزارت نفت را مکلف کرد تا بنزین یورو تولید کند و در نهایت با تاسیس فازهای پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس در تولید بنزین به خود کفایی رسیدیم و بنزین یورو در سراسر کشور عرضه می‌شود.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: براساس اطلاعات مدتی عرضه بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت کاهش یافته است؛ اما این مساله اصلا به صادرات آن مربوط نیست.

قره‌خانی در ادامه تاکید کرد: ما این موضوع را دنبال کرده و با پیگیری‌های انجام شده قرار است بنزین سوپر به اندازه نیاز تولید و در جایگاه‌ها عرضه شود.

انتهای پیام/

قره‌خانی: بنزین سوپر به اندازه نیاز تولید و عرضه خواهد شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار