معاون شهرسازی و معماری شهرداری:

اجلاس سازندگان و طراحان تبریز با محوریت حمایت از تولید برگزار می‌شود

1400/07/20 - 14:13 - کد خبر: 52344 نسخه چاپی

نصر: معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز گفت: اجلاس سازندگان و طراحان تبریز با محوریت حمایت از تولید و در راستای شعار سال، روزهای ۲۱ و ۲۲ مهر در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش نصر، محمد عزتی اظهار کرد: بیش از یک‌هزار نفر برای حضور در اجلاس ثبت‌نام کرده‌اند که به دلیل شرایط کرونایی، صندلی‌های مرکز همایش را یک در میان آماده‌ کرده‌ایم که امیدواریم با محدودیت صندلی مواجه نباشیم.
وی افزود: مسئولان استانی و شهری، اساتید به‌نام دانشگاه‌های تهران و تبریز و دانشگاه آزاد تبریز به همراه اعضای کمیته‌های تخصصی معماری و شهرسازی میهمانان ویژه این اجلاس هستند.
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز بیان کرد: نمایشگاهی از تولیدات استانی و بومی مصالح ساختمانی نیز در راستای حمایت از تولید و شعار سال رهبر معظم انقلاب، در طول این دو روز در محوطه مرکز همایش‌ها برگزار خواهد شد و در کنار آن از کارگاه‌های تولید مصالح ساختمانی استان و شهر نیز بازدید می‌شودو
وی اضافه کرد: کلاس‌های آموزشی نمای بومی با محوریت استفاده از آجر به عنوان مصالح گرمازا در شرایط سردسیری تبریز و پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های معماری و شهرسازی نیز با حضور اساتید دانشگاهی و اعضای شورای شهر در طول این دو روز برگزار خواهد شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، به گفته عزتی، تقدیر از معماران سنتی تبریز و مرمت‌گران بازار تاریخی تبریز، بخش دیگری از اجلاس دو روزه سازندگان و طراحان تبریز است. 
انتهای پیام/
اجلاس سازندگان و طراحان تبریز با محوریت حمایت از تولید برگزار می‌شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار