عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس؛

نیروهای ارتش در آمادگی کامل دفاعی و نظامی هستند

1400/07/20 - 09:27 - کد خبر: 52313 نسخه چاپی

نصر: رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نیروهای ارتش در پایگاه‌های عملیاتی مرزهای شمال غرب کشور آمادگی کامل دفاعی و نظامی دارند.

به گزارش نصر، حسن همتی در بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از قرارگاه‌های عملیاتی تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع در مناطق مرزی شمالغرب کشور، اظهار کرد: این بازدید به دنبال تحولات اخیر در مرزهای شمال غرب و اجرای رزمایش فاتحان خیبر انجام شد که گزارش آن و روحیه بالای کارکنان تکاور ارتش، سپاه، مرزبانی و آمادگی کامل نیروهای مسلح به کمیسیون امنیت ملی داده خواهد شد.
وی با اشاره به دیگر اهداف سفر این کمیسیون به شمال غرب کشور گفت: در مدت سه روز مسائل امنیتی و مرزی این منطقه بررسی می‌شود.
وی یادآور شد: وضعیت امنیتی و نیز استقرار نیروهای نظامی و انتظامی در مناطق مرزی شمال غرب کشور به خصوص در مرز با کشور آذربایجان و نخجوان مورد تاکید این هیأت است.
همتی گفت: پس از این بازدید، شرکت در جلسه شورای تأمین در مراکز استان و نیز برخی شهرستان‌های مرزی شمال غرب کشور از دیگر برنامه‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است.
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه کشور از قرارگاه‌های عملیاتی تیپ ۲۵ نیرو مخصوص ارتش مستقر در مناطق شمالغرب دیدن کردند.
انتهای پیام/
نیروهای ارتش در آمادگی کامل دفاعی و نظامی هستند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار