مدیرکل میراث‌فرهنگی استان؛

فعالان حرفه‌ای صنعت گردشگری آذربایجان‌شرقی توانمند می‌شوند

1400/07/17 - 19:43 - کد خبر: 52153 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی گفت: فعالان حرفه‌ای صنعت گردشگری استان با شرکت در دوره‌های آموزشی برای ارایه خدمات بهتر به گردشگران توانمند می‌شوند.

به گزارش نصر، احمد حمزه زاده، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این راستا دوره آموزشی مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری برای فعالات حرفه ای صنعت گردشگری در استان برگزار می شود تا این افراد با شرکت در این دوره با نحوه مدیریت هتل ها و تاسیسات گردشگری و ارایه خدمات مطلوب به گردشگران آشنا شوند.
وی اظهار داشت: این افراد در این دوره آموزشی ۱۸۴ ساعت با هدف شناخت و دانش‌افزایی در این حوزه آموزش می بینند و برای متقاضیان دریافت کارت مدیریت تاسیسات گردشگری و علاقه‌مندان به این حوزه گواهینامه پایان دوره صادر می شود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی گفت: ارایه گواهینامه این دوره آموزشی برای صدور کارت مدیریت برای هتل‌های یک تا سه ستاره و کلیه تاسیسات گردشگری درجه ۲ و سه الزامی است.
حمزه زاده ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره و اقدام به ثبت‌نام و یا اطلاع از شرایط این دوره با شماره ۰۴۱۳۳۳۷۹۹۵۴ تماس بگیرند.
 در آذربایجان شرقی حدود ۶۷ هتل و هتل آپارتمان وجود دارد و تعداد ۴۰ هتل و هتل آپارتمان نیز در حال ساخت است.
 انتهای پیام/
فعالان حرفه‌ای صنعت گردشگری آذربایجان‌شرقی توانمند می‌شوند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار