نام بازیکن برای مهم نیست

نظمی: با باز شدن پنجره قرارداد بازیکنان ثبت می‌شود

1400/07/16 - 13:46 - کد خبر: 52074 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور قرارداد بازیکنان جدیدمان را ثبت می‌کنیم.

به گزارش نصر، جمشید نظمی درباره آخرین وضعیت تیم تراکتور اظهار داشت: جا دارد پیش از هر صحبتی، پرداخت بدهی‌های خارجی باشگاه در راستای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی که با تلاش و مساعدت مالک تراکتور انجام شد را تبریک بگویم.
وی با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور طی چند روز آتی باز می‌شود، توضیح داد: با بازشدن پنجره، قرارداد بازیکنان جذب شده را  ثبت خواهیم کرد.
مدیرعامل تراکتور با اشاره به اردوی این تیم در تهران، گفت: امروز از نزدیک تلاش، وفاق و زحمات کادرفنی و بازیکنان را شاهد بودیم. اردوی آماده‌سازی تیم برای فصل آتی، در فضای آرام و با نشاط در مجموعه ورزشی آزادی پیگیری می‌شود.
وی ادامه داد: در فصل جدید اتفاقات خوبی برای تراکتور رقم می‌خورد. فیروز کریمی به همراه سایر اعضای کادرفنی با تمام توان به دنبال رساندن تیم به انسجام هستند تا دغدغه هواداران نسبت به آینده تراکتور، رفع شود.
مدیرعامل باشگاه تراکتور با تاکید بر امیدواری این مجموعه در فصل جدید گفت: شاید تصور می‌کنیم که ستاره نداریم؛ اما تمام بازیکنان ما ستاره هستند و نام‌ها و عناوین مهم نیست. بازیکنان خودشان را در جریان مسابقات ثابت خواهند کرد.
وی در گفت و گو با سایت باشگاه تراکتور تاکید کرد: به امید خدا، با کسب نتایج خوب، موجبات خوشحالی هواداران را فراهم خواهیم کرد.
‏انتهای پیام /
نظمی: با باز شدن پنجره قرارداد بازیکنان ثبت می‌شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار