مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

عزت در دنیا و آخرت با رعایت تقوای الهی به دست می آید

1400/07/15 - 12:57 - کد خبر: 52052 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: عزت در دنیا و آخرت با رعایت تقوای الهی به دست می آید.

به گزارش نصر، حجت الاسلام و المسلمین حسن شعبانی در جمع عزاداران هیئت الزهرا تبریز در جوار حرم امام رضا (ع) در خصوص راه های کسب عزت در دنیا و آخرت گفت: عزت آنقدر مهم بوده که خداوند متعال آن را به خود نسبت داده است.
وی با تاکید بر اینکه زندگی با عزت انسان ها را خداوند مقدر کرده است، افزود: عزت ماندگار با تقوی الهی و رعایت خطوط قرمز الهی به دست می آید.
شعبانی ادامه داد: معنای حقیقی عزت مختص به خدای عزوجل است چراکه به غیر از خداوند، همه موجودات ذاتا فقیر و در نفس خویش، ذلیل هستند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی افزود: عزت را نمی توان با پول و مقام کسب کرد. شهرت با پول به دست می آید ولی عزت با پول و عناوین و مقام به دست نمی آید.
وی افزود: شهرت را می توان کسب کرد ولی به آن عزت گفته نمی شود، آنهایی که عزت کسب می کنند آن را در راه اسلام نیز فدا می کنند، مثل حضرت فاطمه الزهرا (س) که عزتی که خداوند به ایشان عطا فرموده بود را در راه اسلام و خدا فدا می کرد.
گفتنی است مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با حضور در مشهد مقدس از نزدیک در برنام های هیات های مذهبی و عزاداری استان شرکت می کنند.
انتهای پیام/
 عزت در دنیا و آخرت با رعایت تقوای الهی به دست می آید نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار