مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز؛

۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز در تبریز کشف شد

1400/07/14 - 19:45 - کد خبر: 52038 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی و کشف ۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال در ۲ هفته اخیر از نقاط مختلف شهر تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، عادل کاظمی روز چهارشنبه در گفتگویی با بیان اینکه در کنار کشف‌های مراکز غیرمجاز بزرگ  استخراج رمز ارز، روزانه دستگاه‌های غیرمجازی در واحدهای مسکونی و تجاری داخل شهر شناسایی و کشف می‌شوند، گفت: برای کاهش پیک بار شبکه و جلوگیری از خاموشی به سایر مشترکان و همچنین مقابله با انشعابات غیرمجاز، همکاران بر اساس گزارش مردمی و با حضور عوامل پلیس امنیت اقتصادی یک مرکز استخراج غیرمجاز رمز ارز و کالای قاچاق ماینر را شناسایی و کشف کنند.
وی همچنین گفت: با گزارش‌های مردمی و هماهنگی با عوامل نیروی انتظامی و مراجع قضایی موفق شدیم ۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز را از نقاط مختلف شهر تبریز کشف کنیم.
وی ادامه داد: دستگاه های استخراج رمز ارز کشف شده به صورت موردی شامل ۶ دستگاه در یک انشعاب در روستای الوار سفلی مربوط به امور برق قراملک، هفت دستگاه در ۳ انشعاب در شهرک‌های مدنی و رجایی واقع در امور برق اندیشه، هفت دستگاه در ۳ انشعاب از ۲ منزل مسکونی در آبرسان و یک باشگاه بدن‌سازی واقع در امور برق روشنایی و ۱۵ دستگاه در ۲ انشعاب خانگی در امور برق باغمیشه می‌باشند و توان مصرفی دستگاه‌های رمز ارز کشف شده ۷۰ کیلووات است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز همچنین از کشف و شناسایی بیش از ۹ هزار ماینر از سال ۹۸ تا کنون در حوزه فعالیت این شرکت خبر داد. 
انتهای پیام/
۳۵ دستگاه استخراج رمز ارز در تبریز کشف شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار