خبر/

یک شرکت در تبریز موفق به تولید دیگ‌های بخار و مخازن تحت فشار شد

1400/07/14 - 10:04 - کد خبر: 51997 نسخه چاپی

نصر: یک شرکت صنعتی مستقر در تبریز با همکاری یک شرکت اتریشی موفق به تولید دیگ های بخار و مخازن تحت فشار شد.

به گزارش نصر، رحیم خوش خلق، مدیرعامل این شرکت صنعتی روز چهارشنبه به ایرنا گفت: حدود ۱۵ مدل بویلر روم از جمله دیگ های بخار، مخازن تحت فشار و مبدل های حرارتی را تولید می کنیم.
وی افزود: محصولات تولیدی ما در صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، صنایع غذایی و خشکشویی ها مورد استفاه است. 
وی اضافه کرد: این شرکت موفق به طراحی و تولید دیگ های ترکیبی واترتیوب و فایرتیوب شده است که به لحاظ راندمان قابل رقابت با بویلرهای تولید اروپا هستند. 
خوش خلق گفت: با همکاری شرکت «آستابوی اتریش» برای اولین بار در ایران این فناوری را به مرحله تولید رسانده ایم. 
وی ادامه داد: در این مجموعه ۱۳۰ نفر از متخصصان صنعتی سالانه بیش از ۲ هزار تن محصول تولید می کنند که حدود ۴۰۰ تن آن به کشورهایی از قبیل جمهوری های آذربایجان و ارمنستان و سوریه و اتیوپی صار می شود. 
وی افزود: استفاده از انواع دستگاه های خودکار و تجهیزات روز دنیا وجه تمایز این شرکت با تولیدکنندگان دیگر است، به گونه ای که  ۷۵ درصد جوشکاری مخازن تولیدی ما به صورت ماشینی و مطابق با استانداردهای روز دنیاست. 
مدیرعامل این شرکت صنعتی توضیح داد: متخصصان این شرکت با استفاده از دانش فنی و تخصص خود حتی دستگاه های مورد استفاده را نیز بومی سازی و صفر تا صد دستگاه سی ان سی پلاسما را در خود شرکت تولید کرده اند.
وی اضافه کرد: با فعالیت این شرکت و اجرای برنامه های توسعه آن سالانه از خروج بیش از ۲ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.
انتهای پیام/
یک شرکت در تبریز موفق به تولید دیگ‌های بخار و مخازن تحت فشار شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار