شهردار:

مسیرگشایی و مقابله با خطرات احتمالی، موضوعات مهم مناطق حاشیه‌نشین تبریز است

1400/07/11 - 09:32 - کد خبر: 51812 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز، مسیرگشایی و مقابله با خطرات احتمالی را موضوعات مهم مناطق حاشیه‌نشین تبریز دانست.

به گزارش نصر، عباس رنجبر در جریان بازدید از مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار شهر ، گفت: مسیرگشایی‌ها در این مناطق می‌تواند مشکلات رفت و آمد مردم در این منطقه را کم کند و از طرفی ارزیابی برای مقابله با خطرات احتمالی که از نزدیک بررسی شد، باید کارشناسانه نیز مورد بررسی قرار گیرد تا از احتمال وقوع این خطرات پیشگیری شود.
وی ادامه داد: در اولین روز کاری رسمی خودم به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر، خدمت مردم نجیب محلات کم‌برخوردار رفتیم تا از نزدیک شاهد مشکلات مردم باشیم و با بررسی مسائل و مشکلات این قسمت از شهر، این موارد را در بودجه‌بندی مدنظر قرار دهیم تا بخشی از مشکلات این اهالی را برطرف کنیم.
شهردار تبریز عنوان کرد: مردم این مناطق همیشه نسبت به مسئولان برخورد خوبی داشته‌ و همیشه در صحنه بوده‌اند و جزو نجیب‌ترین مردمان شهر و کشورمان هستند. در دیدار رو در رو با این شهروندان، مباحثی پیرامون موضوعات مسیرگشایی و مواردی که در بهبود این محله‌ها می‌تواند تاثیرگذار باشد، مطرح شد که همه این موارد به شکل کارشناسی مورد بررسی و اقدام عملی قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: ما در اولین مرحله، به ارزیابی مراحلی که از قبل باقی مانده، می‌پردازیم و اقداماتی که لازم است را انجام خواهیم داد. به همراه مدیران منطقه برنامه‌ریزی می‌کنیم و پس از تامین بودجه مالی و تملک املاک در مسیر، مسیرگشایی می‌کنیم.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، رنجبر گفت: با مسئولان منطقه جلسات کاری برگزار کرده و ارزیابی می‌کنیم تا مشخص شود که این موارد را در چند فاز و با چه هزینه‌ای می‌توان ساماندهی کرد.
انتهای پیام/
 مسیرگشایی و مقابله با خطرات احتمالی، موضوعات مهم مناطق حاشیه‌نشین تبریز است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار