امین امینیان:

۸۴.۷ درصد جمعیت هدف هشترود دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند

1400/07/09 - 18:52 - کد خبر: 51719 نسخه چاپی

نصر: فرماندار هشترود از پوشش ۸۴.۷ درصدی دز اول و ۳۲ درصدی دز دوم واکسن کرونا در جمعیت بالای ۱۵ سال شهری و روستائی این شهرستان خبر داد.

به گزارش نصر، امین امینیان روز جمعه در جلسه ستاد مقابله و پیشگیری از کرونای این شهرستان، افزود: بر اساس آمار ثبت‌شده تا به امروز ۸۱ درصد جمعیت بالای 12 سال، ۸۴.۷ درصد افراد بزرگتر از ۱۵ سال و ۸۵.۷ درصد ۱۸ سال به بالای شهرستان واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.
وی وضعیت شهرستان از لحاظ شیوع کرونا را زرد اعلام کرد و اظهار داشت: به لحاظ واکسن کمبودی نداریم و افرادی هم که جا مانده‌اند حتما جهت واکسیناسیون به مراکز شهری و خانه‌های بهداشت روستائی مراجعه کنند.
وی تعداد مبتلایان جدید یک هفته گذشته را  ۳۲ نفر اعلام کرد و افزود: متاسفانه 2 نفر از این افراد جان باختند و با ابتلای این تعداد به کووید 19، تعداد کل مبتلایان قطعی شهرستان به سه هزار و ۵۴۴ نفر رسید. 
به گفته «امینیان» تعداد کل فوتی‌های ثطعی کرونا تاکنون ۸۴ نفر بوده و هم‌اکنون تعداد بستری‌های ۱۵ نفر است که سه نفر از آنان در بخش ویژه مراقبت می‌شوند.
وی اضافه کرد: یکهزار و ۸۰۰ نفر از مبتلایان این شهرستان شهری و یکهزار و ۷۴۴ نفر دیگر روستایی و همچنین بر اساس آمار فوتی‌های شهرستان، ۳۰ نفر از فوتی‌ها شهری و ۵۴ نفر روستایی هستند. 
فرماندار و رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان هشترود مراکز پرخطر را مناطق شهری با ۱۵ نفر مبتلا، روستاهای «تلم‌خان» با ۲ نفر، «ساری‌قیه» با ۲ نفر، «برج‌سفلی» با ۲ نفر و «داشبلاغ» با ۲ نفر مبتلا اعلام کرد. 
انتهای پیام/
۸۴.۷ درصد جمعیت هدف هشترود دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار