خبر/

متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی دعوت به همکاری شدند

1398/08/08 - 14:40 - کد خبر: 5165 نسخه چاپی

نصر: دستورالعمل فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس سال ۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی به روسا و سرپرستان واحدهای استانی این دانشگاه ابلاغ شد.

به گزارش نصر به نقل از مهر، مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر گفت: دستورالعمل فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس سال ۱۳۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص نیازسنجی مدرسان سال ۹۸ با برنامه­ ریزی و ظرفیت های در نظر گرفته شده برای هر استان به مراکز آموزشی ارسال شده است و مراکز آموزشی باید حداکثر تا ۱۳ آبان فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند.

وی افزود: پس از جمع بندی و اعتبارسنجی اطلاعات مراکز آموزشی توسط واحد استانی در قالب فرم شماره دو، حداکثر تا ۲۰ آبان ماه جاری باید به معاونت آموزشی در ستاد مرکزی دانشگاه علمی کاربردی ارسال شود.

جلالی یادآور شد: واحدهای استانی این دانشگاه باید در چارچوب­ مأموریت­‌های هر مرکز، صرفا جهت تأمین نیازهای واقعی و کمبودهای موجود به لحاظ مدرسی با توجه به دوره­ های در حال اجرا و همچنین پیش بینی مراکز برای دوره­ های مورد تقاضا در پذیرش ­های آتی در قالب گروه درس­ های پیوست صورت پذیرد به نحوی­ که تأمین مدرسان مورد نیاز برای نیم سال­‌های آتی طبق زمان­بندی مناسب صورت پذیرد.

وی تاکید کرد: لازم است برنامه­ ریزی و اقدامات از سوی واحدهای استانی، مطابق زمان بندی اعلام شده به منظور برگزاری هر چه بهتر این فراخوان به ­عمل آید.

انتهای پیام/

متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی دعوت به همکاری شدند نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار