خبر/

جریمه بیش از ۲۶۳ میلیارد تومانی اصناف در آذربایجان‌شرقی

1400/07/07 - 13:32 - کد خبر: 51609 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: در نیمه نخست امسال اصناف این استان در بخش کالا و خدمات به پرداخت ۲۶۳ میلیارد و ۷۶۸ میلیون تومان جریمه محکوم شدند.

به گزارش نصر، سیداحد یوزباشی، روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این میزان جریمه به دنبال رسیدگی و مختومه شدن پنج هزار و ۸۵۰ پرونده در این حوزه صادر شده است، افزود: در این مدت ۶ هزار و ۱۰۳ پرونده تخلف در این بخش به شعبه های رسیدگی به تخلفات تعزیرات حکومتی استان ارسال شده و هم اکنون کار رسیدگی به ۴۶ پرونده در حال انجام است.
وی اظهار داشت: در نیمه نخست امسال یک هزار و ۵۳۱ پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز رسیدگی و مختومه شده و برای محکومان در این پرونده ها ۵۴ میلیارد و ۲۱۶ میلیون تومان جریمه صادر شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: در مدت مذکور در بخش قاچاق کالا و ارز یک هزار و ۶۷۹ پرونده به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده و هم اکنون کار رسیدگی به ۴۲ پرونده در حال انجام است.
یوزباشی، ادامه داد: در حوزه بهداشت، دارو و درمان نیز ۵۲۵ پرونده تخلف پس  از رسیدگی در شعبه های ویژه رسیدگی به تخلفات این حوزه مختومه شده و محکومان در این بخش به پرداخت بیش از ۹۷۳ میلیون تومان جریمه محکوم شده اند.
وی یادآوری کرد: در نیمه نخست امسال در حوزه بهداشت، دارو و درمان ۵۳۳ پرونده به شعبه های رسیدگی به تخلفات ارسال شده است.
انتهای پیام/
جریمه بیش از ۲۶۳ میلیارد تومانی اصناف در آذربایجان‌شرقی خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار