خبر/

واحد دادرسی الکترونیکی زنان زندان تبریز راه اندازی شد

1400/07/04 - 16:23 - کد خبر: 51509 نسخه چاپی

نصر: واحد دادرسی الکترونیکی ویژه بند بانوان زندان مرکزی تبریز طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی افتتاح شد.

به گزارش نصر، رییس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی هدف از افتتاح این واحد دادرسی الکترونیکی را تسریع در رسیدگی به پرونده ها و تسهیل ارتباط با زندان تبریز و جلوگیری از تحمیل هزینه های بدرقه عنوان و اضافه کرد: بر همین اساس برنامه ملاقات عمومی و خانوادگی زندانیان این استان نیز تا پایان شهریورماه جاری به صورت ویدئو کنفرانسی می‌شود.
موسی خلیل اللهی افزود: تمهیدات لازم از سوی دادگستری و اداره کل زندان های آذربایجان شرقی برای ملاقات خانواده‌های زندانیان از طریق ویدئو کنفرانس فراهم خواهد شد.  
وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت های اصلی دستگاه قضایی است، اظهار کرد: در راستای سهولت امور و کاهش مراجعه به واحدهای قضایی بخشی از خدمات دادگستری های مرکز استان و سایر شهرستان ها توسط دفاتر خدمات الکترونیکی انجام می شود.
خلیل اللهی ادامه داد: در کنار اجرای بخشی از خدمات قضایی به صورت الکترونیکی، با استفاده از ظرفیت های موجود در دفاتر خدمات قضایی سطح استان، اقدامات لازم برای ملاقات خانواده‌های زندانیان از طریق ویدئوکنفرانس در این بستر نیز فراهم خواهد شد.
انتهای پیام/
واحد دادرسی الکترونیکی زنان زندان تبریز راه اندازی شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار