مدیرکل میراث فرهنگی استان؛

برنامه‌های هفته گردشگری آذربایجان‌شرقی دیجیتال محور است

1400/06/31 - 15:04 - کد خبر: 51291 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی آذربایجان‌شرقی گفت: برنامه‌های مختلف و متنوع هفته گردشگری در این استان با تمرکز بر توسعه گردشگری دیجیتال خواهد بود.

به گزارش نصر، احمد حمزه زاده روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هم‌زمان با روز و هفته جهانی گردشگری برنامه‌های متنوعی با هدف ارتقا و توسعه گردشگری دیجیتال در آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد، افزود: عمده هدف اصلی میراث فرهنگی استان در اجرای این برنامه ها سوق دادن به گردشگری دیجیتال است.
وی اظهار کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری، افتتاح چند پروژه گردشگری و صنایع‌ دستی، رونمایی از چندین سایت‌ گردشگری، اعطای گواهینامه استانداردسازی به مراکز اقامتی، حضور در برنامه شبکه فرهنگ ازجمله این برنامه‌ها است.
حمزه زاده برگزاری رالی و نمایش خودروهای کلاسیک و اختتامیه جشنواره پوستر معرفی جاذبه های گردشگری آذربایجان شرقی و معرفی استارت‌آپ ها و اپلیکیشن‌های گردشگری را از دیگر برنامه‌های تدوین‌ شده میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برشمرد.
وی ادامه داد: در طول هفته گردشگری از سایت بازار جهانی تبریز و همچنین دسترسی کاربران به بازار تبریز در گوگل استریت ویو رونمایی و همچنین استارت‌آپ های گردشگری مستر تریپ و هیچ‌هاپ معرفی خواهند شد.
حمزه زاده از افتتاح چندین پروژه گردشگری هم‌زمان با هفته گردشگری در استان خبر داد و گفت:  در این راستا هتل شایان و آیدا و مجتمع گردشگری نیستان با حضور مسوولان استانی افتتاح خواهند شد.
انتهای پیام/
برنامه‌های هفته گردشگری آذربایجان‌شرقی دیجیتال محور است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار