خبر/

فرمانده لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

1400/06/31 - 09:18 - کد خبر: 51251 نسخه چاپی

نصر: ارشد نظامی ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 21 حمزه سیدالشهداء آذربایجان در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش نصر، متن پیام امیر سرتیپ دوم شفیعی بدین شرح است:

ﺑﺴﻢ رب اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ
به راستی دفاع مقدس بیانگر ایستادگی و مقاومت بیدار دلانی است که راه صد ساله را یک شبه پیموده و با سرکشیدن شربت شهادت به جهانیان ثابت کردند پیوند ملت ایران با اسلام و قرآن و ولایت ناگسستنی است به حدی که مقام معظم رهبری از دفاع مقدس به عنوان "اوج افتخارات ملت ایران" یاد می نمایند. دفاع مقدس هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و تمامیت ارضی سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنان جاودانه شده است.
مجموعه وسیعی از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین در دفاع مقدس اتفاق افتاده که تک تک روزهای هفته دفاع مقدس، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که غیورانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستاده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآورده است.
مردم شریف ایران با مطالعه در تاریخ پرشکوه دفاع مقدس، خاطرات و حماسه های دلیرمردان و شیردلان عرصه دفاع را مرور می کنند که به مدت 8سال در جبهه های حق علیه باطل مردانه جنگیدند و جان شیرین خود را جانانه بر طبق اخلاص نهاده و تقدیم عزت و آزادگی و سربلندی این مرز و بوم نمودند.
سهم لشکر 21 حمزه آذربایجان در ثبت این حماسه بزرگ تقدیم 6835 شهید گلگون کفن درشناساندن اسلام و انقلاب اسلامی به جهانیان بوده است. لشکر 21 حمزه سید الشهداء آذربایجان به عنوان یک لشکر خط شکن در سال اول جنگ با انجام 13 عملیات آفندی و پدافندی توانست به مانند یک برگ زرین درصفحات تاریخ دفاع مقدس بدرخشد.

مردم ایران مفتخر به تجلیل هر ساله از مقام شامخ شهدا می باشند که تجلیل و تکریم از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی را وظیفه خود می دانند.

اینجانب نیز به عنوان سرباز پا در رکاب مقام عظمی ولایت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و تبریک هفته دفاع مقدس خدمت مقام معظم رهبری و خانواده های معظم شهدا و جانبازان و تمامی آحاد مردم غیور این مرز و بوم، توفیق روز افزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی بویژه مردم شهید پرور استان آذربایجان شرقی را در ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان از خداوند منان مسئلت می نمایم.

سرتیپ دوم ستاد امیرحسین شفیعی
انتهای پیام/
فرمانده لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار