مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی استان اردبیل؛

۶ پروژه گردشگری در سرعین اجرا می‌شود

1400/06/28 - 10:38 - کد خبر: 51044 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از اجرای ۶ پروژه گردشگری در این شهرستان خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها بیش از سه هزار و ۳۰۲ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش نصر، نادر فلاحی روز شنبه افزود: این طرح‌ها شامل ۲ مجتمع گردشگری، یک محوطه گردشگری با بخش‌های مختلف پیست اسکی و واحدهای اقامتی و پذیرایی، یک آبدرمانی و هتل سه‌ستاره، یک مرکز تفریحی و سرگرمی گردشگری و یک مرکز آبدرمانی است.
او ادامه داد: با اجرای این پروژه‌ها زمینه رونق هر چه بیشتر گردشگری در این شهرستان توریستی فراهم خواهد شد.
فلاحی با اشاره به قابلیت‌های بالای سرعین برای جذب گردشگران گفت: با توجه به این ظرفیت‌ها از سرمایه‌گذاری‌ها در بخش گردشگری این شهرستان حمایت همه‌جانبه‌ای انجام می‌شود تا بتوانیم زمینه برای توسعه زیرساخت‌ها و تاسیسات گردشگری در سرعین را فراهم کنیم.
سرعین واقع در ۲۵ کیلومتری غرب اردبیل در دامنه کوه ۴۸۱۱ متری سبلان با داشتن ده‌ها استخر و چشمه آب معدنی سرد و گرم ، حمام‌های طبیعی، مناظر و چشم‌اندازهای زیبا ، آب و هوای دلپذیر ، باغ‌های مصفا ، هتل‌ها و مراکز تفریحی و اقامتی مجهز ، پیست اسکی آلوارس و سایر جاذبه‌ها به عنوان یک مجموعه سیاحتی نه تنها در استان اردبیل بلکه در ایران و حتی بعضی کشورهای جهان مطرح است.
انتهای پیام/
۶ پروژه گردشگری در سرعین اجرا می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار