مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی:

شهرک صنعتی اهر ۴۰ هکتار توسعه می‌یابد

1400/06/25 - 12:07 - کد خبر: 50935 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با اجرا و تکمیل عملیات پروژه خیابان سازی فاز توسعه شهرک صنعتی اهر، ۴۰ هکتار به فاز عملیاتی این شهرک اضافه می‌شود.

به گزارش نصر، سیدمرتضی نیرومنداسکویی روز پنجشنبه در بازدید از پروژه خیابان‌سازی فاز توسعه شهرک صنعتی اهر، افزود: پروژه زیرسازی خیابان های فاز توسعه شهرک صنعتی اهر با بیش از ۲۲ میلیارد ریال از ابتدای سال جاری آغاز شده و در مدت زمان ۶ ماه به پایان رسید.
وی اظهار کرد: هم اکنون زیر اساس و آسفالت خیابان های فاز توسعه این شهرک با بیش از ۱۸ میلیارد ریال در حال مناقصه بوده و با اجرا و تکمیل آن، فاز توسعه این شهرک آماده واگذاری به صنعتگران این شهرستان می شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی همچنین در بازدید از پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی شهرک صنعتی بیلوردی،  گفت: عملیات اجرایی ساخت این تصفیه خانه فاضلاب از خرداد سال ۹۹ آغاز شده و تاکنون با پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۰ درصد در مرحله بتن ریزی سازه های اصلی است.
نیرومند اسکویی ادامه داد: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بیلوردی در زمینی به مساحت هشت هزار و ۶۰۰ مترمربع احداث می شود و با بهره‌برداری از آن، ۴۰۰ مترمکعب در روز از فاضلاب‌های صنعتی و بهداشتی تولیدی در این شهرک مدیریت و تصفیه می شود.
وی با بیان اینکه بازچرخانی پساب تصفیه شده در فضای سبز این شهرک مصرف می شود، یادآوری کرد: فرآیند طراحی شده برای این تصفیه خانه ترکیبی از سیستم‌های بیولوژیکی هوازی و بی هوازی از نوع لجن فعال است.
انتهای پیام/
شهرک صنعتی اهر ۴۰ هکتار توسعه می‌یابد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار