سردار اشتری:

هیچ مشکل امنیتی در مرزهای آذربایجان‌غربی وجود ندارد

1400/06/24 - 13:11 - کد خبر: 50888 نسخه چاپی

نصر: فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچگونه مشکلی در مرزهای طولانی و نزدیک به هزار کیلومتری آذربایجان غربی در حوزه امنیتی و تامین امنیت وجود ندارد.

به گزارش نصر، سردار سرتیپ حسین اشتری روز چهارشنبه در بازدید از مرزهای آذربایجان غربی که با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار و مسوولان امنیتی و انتظامی استان برگزار شد، افزود: با توجه به این امنیت، استفاده از ظرفیت های مرزی برای توسعه اقتصادی مرزنشینان و تجارت قانونی، بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.
وی  اضافه کرد: روحیه ولایی و انقلابی مرزبانان جمهوری اسلامی ایران یکی از سرمایه های عظیم نیروی انتظامی است که ارزش بسیاری برای ما دارد.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: تجهیزات الکترونیکی و مدرن و به روز در مرزهای آذربایجان غربی فعال است و تلاش می کنیم که این تجهیزات را در راستای ارتقای امنیت مرز، به‌روزرسانی کنیم.
سردار اشتری بیان کرد: هوشمندسازی پلیس و مرزبانی یکی از اولویت های کاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود که با قدرت آن را دنبال می کنیم.
به گزارش ایرنا، سردار اشتری در راستای بررسی وضعیت فعالیت پلیس و همچنین بررسی یگان های انتظامی، سفری ۲ روزه به آذربایجان غربی داشته است.
انتهای پیام/
هیچ مشکل امنیتی در مرزهای آذربایجان‌غربی وجود ندارد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار