حسین خطیبی:

بازیکنان جوان تراکتور حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت؛ برای النصر حریف سرسختی هستیم

1400/06/22 - 22:26 - کد خبر: 50827 نسخه چاپی

نصر: مربی تیم فوتبال تراکتور به تمجید از بازیکنان این تیم پرداخت و عنوان کرد: جوانان ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

به گزارش نصر، حسین خطیبی در نشست خبری پیش از بازی مقابل النصر عربستان، اظهار داشت: با وجود احترامی که برای همه تیم‌ها قائلیم، تراکتور پرهوادارترین تیم آسیاست. جای هواداران در کنارمان خالی است و دل‌مان برای‌شان تنگ شده. امیدوارم با فراهم شدن شرایط، بار دیگر پرشورها را در کنار خود ببینیم.
وی افزود: وجود این هواداران پرشور، از تراکتور تیمی قابل احترام ساخته و امیدواریم با بهبود و تغییر شرایط، تیم‌ها بازی‌های‌شان را با حضور هواداران برگزار کنند.
مربی تیم فوتبال تراکتور به تشریح وضعیت این تیم برای دیدار مقابل النصر پرداخت و گفت: تمرینات خوبی انجام دادیم و با روش بازی حریف کاملا آشنا هستیم. این تیم از بازیکنان گران قیمتی بهره می‌برد اما بازیکنان جوان ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. با حضور آقای فیروز کریمی از لحاظ روحی شرایط بهتری پیدا کردیم.
خطیبی ادامه داد: النصر در مرحله گروهی با تیم فولاد هم‌گروه بود و ما آنها را آنالیز کردیم و بازیکنان ما آماده این بازی هستند. آقای کریمی که در راس کادرفنی است، سابقه قهرمانی در آسیا دارد و با استفاده از تجربیات ایشان می‌خواهیم از این بازی سربلند بیرون بیاییم. ان‌شاءالله فردا بازی خوبی خواهیم دید و ما آماده این بازی هستیم. غیرتی که بازیکنان تیم ما دارند باعث می‌شود که شاهد بازی خوبی از تیم ما باشید.
وی گفت: می‌خواهیم فردا به کمک خدا نمایش خوبی ارائه دهیم تماشاگرپسند بازی کنیم وقطعاً حریف سرسختی برای النصر خواهیم بود. خیلی دوست داشتیم هواداران‌مان را در کنار خود داشته باشیم که این‌طور نشد. به هر حال قلب هواداران تراکتور با ماست و امیدوارم با یک نتیجه خوب از بازی خارج شویم.
مربی تیم تراکتور درمورد مشکلات تیمش گفت: نسبت به بازی قبلی هفت، هشت بازیکن‌مان از تیم جدا شده‌اند و به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، نتوانستیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم. انصرافی در کار نبود و به علت شرایطی که تیم‌مان داشت، درخواست تعویق بازی را دادیم که با آن موافقت نشد. به همین دلیل مجبور شدیم تعدادی از بازیکنان امیدمان را اضافه کنیم و در دیدار مقابل النصر حاضر شویم.
خطیبی یادآور شد: مطمئن باشید این بازیکنان جدید حرف‌های زیادی برای گفتن در آینده خواهند داشت. یکی، دو بازیکن ما مصدوم بودند و یکی، دو بازیکن هم به دلیل کرونا نتوانستند ما را همراهی کنند تا ما با ۱۶ بازیکن به این مسابقه بیاییم. ان‌شاءالله با این ۱۶ بازیکن بتوانیم با کمک همه، نتیجه خوبی کسب کنیم.
وی به تمجید از تیم النصر پرداخت و عنوان کرد: تیم النصر حریف قابل احترامی است و بازیکنانی بزرگی دارد. آنها هزینه زیادی انجام داده‌اند و می‌دانیم که یکی از بهترین تیم‌های آسیا هستند. ولی ما هم تمرینات خوبی در این دو، سه هفته داشتیم و النصر را آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را به بازیکنان‌مان یادآوری کرده‌ایم.
مربی تیم تراکتور افزود: می‌دانیم بازی سختی خواهیم داشت ولی با این حال بازیکنان ما بازیکنان خوبی هستند و می‌توانند به تراکتور کمک کنند. آقای اخباری یکی از بهترین دروازه‌بانان آسیاست و ملی‌پوش است. ما دو، سه بازیکن باتجربه داریم که می‌توانند به ما کمک کنند. از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار کردیم و ان‌شاءالله فردا با تلاش بازیکنان، نتیجه خوبی بگیریم.
خطیبی در پاسخ به سوالی مبنی بر مشکلات فوتبال ایران، گفت: فوتبال ایران در رنکینگ آسیا اول است و حرف اول را می‌زند ولی متاسفانه در عرصه باشگاهی نقاط ضعفی داریم که به مدیریت باشگاه‌ها برمی‌گردد. اکثر بازیکنان خوب ما لژیونر هستند و ایران بیشترین لژیونر را دارد و بیشتر ملی‌پوشان ما خارج از ایران بازی می‌کنند اما باشگاه‌ها به دلیل مشکلات اقتصادی نمی‌توانند بازیکنان خارجی جذب کنند.
وی عنوان کرد: لیگ قهرمانان آسیا تورنمنت بزرگی است و تیم‌های دیگر هزینه می‌کنند و بازیکنان بزرگی به خدمت می‌گیرند ولی اکثر تیم‌های ایرانی با بازیکنان ایرانی به مسابقات می‌آیند. به نظرم فدراسیون فوتبال و مسئولان کشور باید به این مسئله ورود کنند تا از تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا حمایت بیشتری شود. با این حال تیم‌های ایرانی در آسیا همیشه جزو چهار، پنج تیم اول بودند. سال گذشته هم تیم پرسپولیس تا فینال رفت. ان‌شاءالله طوری بشود که تیم‌های ما برای آسیا هم برنامه‌ریزی داشته باشند.
انتهای پیام/
بازیکنان جوان تراکتور حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت؛ برای النصر حریف سرسختی هستیم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار