مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

روزمرگی، آفت دستگاه‌های اجرایی است

1400/06/21 - 17:29 - کد خبر: 50744 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه روزمرگی، آفت دستگاه‌های اجرایی است، گفت: در سال جاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان به هیچ عنوان دچار روزمرگی نشده است و با برنامه ریزی های صورت گرفته به دنبال تحقق شاخص ها و ماموریت ها هستیم.

به گزارش نصر، حجت الاسلام شعبانی در جلسه تودیع و معارفه معاون فرهنگی و آموزشی تبلیغات اسلامی، با اشاره به مهم‌ترین ماموریت ها و اهداف سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال تحقق مطالبات رهبری است و هیچ دستگاه دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی به این اندازه پیگیر تحقق مطالبات رهبری نیست.
وی افزود: در شهرستان های استان نیز دنبال جریان سازی هستیم، شاخص های پیش رو برای سال 1400 در شهرستان ها نیز اجرا می شود و تمامی مناطق استان درگیر تحقق برنامه ها و ماموریت ها هستند.
وی با بیان اینکه علی رغم تمامی محدودیت ها با تمام توان برای تحقق شاخص ها تلاش می کنیم، گفت: با اینکه امکانات موجود با ماموریت ها فاصله دارد و کمبودهایی داریم ولی با کار جهادی و تلاش خستگی ناپذیر برای انجام ماموریت های مشخص شده اقدام کرده ایم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی به اهمیت برنامه های فرهنگی در این اداره کل اشاره کرد و گفت: طی دو سال گذشته حجم فعالیت های فرهنگی در این اداره کل به صورت تصاعدی رشد داشته و نیاز است این روند همچنان با اولویت تبیین گفتمان انقلابی با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.
وی بیان کرد: در دوره کنونی نیازمند تعامل گسترده با دیگر دستگاه های دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی هستیم تا برنامه ها با بیشترین بازدهی و خروجی به سرانجام مدنظر برسد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با برگزاری جلسه تودیع و معارفه معرفی شد.
در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین خورنژاد تجلیل و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی به جای او به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی معرفی شد.
انتهای پیام/
 روزمرگی، آفت دستگاه‌های اجرایی است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار