معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خبر داد:

اشتغالزایی کمیته امداد برای چهار هزار و 262 نیازمند آذربایجان‌ شرقی در سال جاری

1400/06/20 - 14:42 - کد خبر: 50649 نسخه چاپی

نصر: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 4262 نیازمند تحت حمایت این نهاد صاحب شغل شدند.

به گزارش نصر، کریم پرویزی در گفت‌وگو با خبرنگاران به ارائه گزارش عملکرد حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۰ پرداخت و گفت: از این تعداد فرصت شغلی ایجاد شده 3198 مورد از طریق اجرای طرح‌های اشتغال و 1064 شغل نیز از طریق کاریابی حاصل شده است.
وی خاطرنشان کرد: برای این میزان شغل از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 83 میلیارد تومان تسهیلات بانکی اعطا شده است.
وی با بیان این‌که کمیته امداد در سال‌های اخیر دستگاه برتر ایجاد اشتغال در استان بوده است، افزود: یکی از افتخارات بزرگ جمهوری اسلامی است که بخش قابل ملاحظه‌ای از برنامه‌ای که برای اشتغال پیاده می‌کند، برای نیازمندان است.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان؛ پرویزی افزود: موفقیت کمیته امداد در اشتغال باعث شد که سال گذشته الگوی اشتغال امداد در اجلاس سالانه سازمان جهانی کار توسط دولت ارائه شود.
وی در خصوص تأثیر کرونا بر روی اشتغال کمیته امداد نیز گفت: بلافاصله بعد از کرونا، اقدامات جدید و جدی را درباره کم کردن اثرات اقتصادی کرونا در پی گرفتیم و حمایت های لازم را در دستور کار قرار دادیم.
انتهای پیام/
 اشتغالزایی کمیته امداد برای چهار هزار و 262 نیازمند آذربایجان‌ شرقی در سال جاری خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار