جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان؛

سه تبعه افغان بر اثر تصادف رانندگی در جاده زنجان جان باختند

1400/06/20 - 11:34 - کد خبر: 50627 نسخه چاپی

نصر: جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اثر وقوع تصادف رانندگی در آزاد راه زنجان - قزوین، سه تبعه افغان کشته و سه نفر نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش نصر، سرهنگ مهدی میناخانی در گفت و گو با خبرنگار افزود: این حادثه ناگوار رانندگی ساعت ۱۰ دقیقه بامداد امروز /شنبه ۲۰ شهریور ماه/ در کیلومتر ۴۵ خط جنوبی این مسیر ارتباطی زنجان و به علت خستگی و خواب آلودگی راننده خودروی سواری سمند که ایرانی بود اتفاق افتاد.
وی با بیان اینکه راننده سواری سمند هرچند مصدوم شده بود اما به همراه ۲ تبعه دیگر افغانی از این حادثه رانندگی جان سالم به در بردند، اظهار داشت: ۲ نفر از حادثه دیدگان در دم جان باختند و نفر سوم نیز پس از انتقال به بیمارستان و به علت شدت صدمات و جراحات وارده به کام مرگ فرو رفت.  
میناخانی تصریح کرد: سه مصدوم دیگر این حادثه نیز که حال عمومی چندان رضایتبخشی نداشتند در بیمارستان آیت الله موسوی شهر زنجان، بستری شده و تحت نظر پزشک معالج هستند.
وی، افزود: این خودروی سواری پس از برخورد با نیوجرسی رفوژ میانی و در ادامه برخورد با قسمت پهلو ۲ دستگاه تریلر و کامیون پارک شده در پارکینک کنار جاده، این حادثه تلخ و خونین را رقم زد.
میناخانی یادآور شد: حوالی ساعت ۱۸:۴۰ جمعه شب نیز برخورد یک دستگاه خودروی سواری تیبا با تیر برق در کیلومتر ۶۰ جاده دندی - ماهنشان نیز راننده این خودرو بر اثر شدت صدمات و جراحات وارده در دم فوت کرد که علت آن از سوی کارشناسان پلیس راه اعزامی به محل حادثه، عدم توجه به جلو تشخیص داده شد.
وی یادآور شد: حوالی ساعت ۱۸:۴۰ شامگاه جمعه نیز در کیلومتر ۶۰ جاده ماهنشان - دندی راننده یک دستگاه خودروی سواری تیبا به علت عدم توجه به جلو با تیر برق کنار جاده برخورد و جان خود را از دست داد.
در پنج ماهه امسال تعداد کشته شدگان حوادث رانندگی در سطح جاده های استان زنجان ۹۴ نفر به ثبت رسید که در ماه های فروردین و اردیبهشت امسال تعداد کشته شدگان ۲۸ نفر، خرداد ماه ۱۲ نفر،  تیرماه ۳۵ و برابر آمار پلیس راه مرداد ماه نیز ۱۹ نفر بود.
استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.
انتهای پیام/
سه تبعه افغان بر اثر تصادف رانندگی در جاده زنجان جان باختند خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار