مسابقات آکواران و ترای اتلون قهرمانی کشور برگزار شد:

کسب دو کاپ کشوری در رده سنی جوانان و بزرگسالان توسط دختران آذربایجان شرقی

1400/06/20 - 09:29 - کد خبر: 50603 نسخه چاپی

نصر: اولین دوره مسابقات آکواران (شنا، دو) قهرمانی کشور و مسابقات ترای اتلون (شنا، دوچرخه، دو) بصورت منقطع به میزبانی استان سمنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش نصر، رئیس هیات ترای اتلون آذربایجان شرقی در خصوص این مسابقات گفت: در این مسابقات بیش از ۱۰۰ ورزشکار از سراسر کشور در چهار رده سنی و در دوبخش انفرادی و تیمی در رشته آکواران و ۴۵ نفر در دو رده سنی در رشته ترای اتلون (انفرادی و تیمی) حضور داشتند.
رنجکش افزود: ورزشکاران در مسابقات آکواران پس از رکوردگیری شنا بصورت انفرادی در استخر در بخش دو و همچنین در رشته ترای اتلون در بخش دوچرخه و دو به رقابت پرداختند، که در پایان این رقابت های جذاب و نفس گیر تیم دختران آذربایجان شرقی در رشته آکواران (در رده سنی بزرگسالان) و در رشته ترای اتلون (در رده سنی جوانان) به مقام سومی(کاپ تیمی) دست یافتند.
 

فرامرز رنجکش در پایان این مسابقات از مربیان دلسوز استان (خانم ها: مریم اسد زاده و شیما فرزانه) که شبانه روز و با وجود محدودیت های کرونایی در راستای آماده سازی تیم زحمت کشیدند تقدیر و تشکر نمود.

اسامی ورزشکاران رده سنی جوانان رشته ترای اتلون
یسنا محتشم
طناز سادات حسینی شریف

اسامی ورزشکاران رده سنی بزرگسالان رشته آکواران
نازلی حضوری
نگین حیدری
مائده حسین پور
 

در این مسابقات تیم های خراسان رضوی، البرز، اصفهان و زنجان حائز رتبه ها و مقام های مختلف انفرادی و تیمی شدند. لازم به ذکر است تیم آذربایجان شرقی با ۱۲ ورزشکار در این مسابقات شرکت کردند.
انتهای پیام/
کسب دو کاپ کشوری در رده سنی جوانان و بزرگسالان توسط دختران آذربایجان شرقی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار