مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان خبر داد:

پرواز اهواز - استانبول از آبان امسال

1400/06/17 - 10:28 - کد خبر: 50449 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از برقراری پرواز مستقیم اهواز به فرودگاه استانبول در کشور ترکیه از ۱۳ آبان امسال خبر داد.

به گزارش نصر، سید مهدی رزاز اظهارداشت: پرواز مستقیم از  اهواز به مقصد فرودگاه استانبول در کشور ترکیه از آبان ماه امسال انجام خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه این پرواز به وسیله هواپیمایی ایرباس مدرن متعلق به شرکت هواپیمایی ایران‌ایرتور انجام می‌شود گفت: روز ۱۳ آبان ماه، اولین پرواز این خط هوایی در سال جاری خواهد بود.
مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان ادامه‌داد: بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته، پنجشنبه هر هفته پرواز از مبدا اهواز به  استانبول در ساعت ۸.۳۰ دقیقه صبح و همچنین چهارشنبه هر هفته از فرودگاه استانبول به مقصد اهواز در ساعت ۲۳.۴۵ دقیقه انجام خواهد شد.
نخستین بار پرواز مستقیم استانبول - اهواز و بالعکس از سوی شرکت هواپیمایی دولتی ترکیش ایرلاین متعلق به کشور ترکیه در سال ۹۳ دایر شده بود.

پرواز اهواز- کیش از سر گرفته می‌شود
رزاز همچنین در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به قطع پروازهای اهواز- کیش در نیمه اول مردادماه امسال اظهارداشت: این اقدام در راستای مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا صورت گرفت.
وی ادامه‌داد: بعد از هماهنگی‌های صورت گرفته، مجوز برقراری این مسیر هوایی مجددا صادر و به زودی خطوط پروازی بین اهواز و فرودگاه کیش فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.
بر اساس این گزارش، پیش از لغو پروازهای اهواز- کیش در طول هفته پنج پرواز در این مسیر هوایی انجام می شد. همچنان همه پروازها با ۶۰ درصد ظرفیت انجام می‌شوند.
انتهای پیام/
پرواز اهواز - استانبول از آبان امسال خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار