بیگی خبر داد:

تبرئه «پوری‌حسینی» صحت ندارد/ او با دستبند الکترونیکی آزاد است

1400/06/14 - 14:36 - کد خبر: 50277 نسخه چاپی

نصر: عضو کمیته تفحص از سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه پوری‌حسینی از اتهاماتش تبرئه نشده است، گفت: دیوان عالی اعلام کرده که باید در مورد همه طرف‌های درگیر در این پرونده بطور یکجا تصمیم‌گیری شود.

به گزارش نصر، احمد علیرضابیگی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به توئیت اخیر پوری‌حسینی رئیس اسبق سازمان خصوصی سازی مبنی بر اینکه «دیوان عالی کشور رای بر برائتش داده است»، گفت: پوری حسینی در تلاش است اینگونه وانمود کند که در سیاست‌های قوه قضائیه به ریاست محسنی اژه‌ای تغییری ایجاد شده است در حالی که روند مبارزه با فساد در دوران رئیسی و محسنی اژه ای ثابت بوده و تغییر نکرده است.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دیوان عالی در رای خود پیرامون این پرونده اعلام کرده است که باید در مورد همه طرف‌های درگیر در این پرونده به صورت یکجا تصمیم گیری شده و رای صادر شود. علی الظاهر رای صادره در این خصوص مربوط به افراد مشخصی بوده و همه طرف‌های این پرونده را شامل نمی‌شده است.
وی با تاکید بر اینکه دیوان عالی رأیی مبنی بر تبرئه پوری حسینی از اتهاماتش در سازمان خصوصی سازی صادر نکرده است، گفت: دیوان عالی همه طرف‌های درگیر این پرونده را احضار کرده تا در مورد آنها رای صادر کند. لذا مبارزه با فساد گسترده‌تر و دقیق‌تر شده است. بنابراین پوری حسینی تبرئه نشده است.
علیرضابیگی گفت: پوری حسینی با دستبند الکترونیکی، به خاطر شرایط کرونا و تحت نظارت آزاد شده و تغییری در روند بررسی پرونده وی ایجاد نشده است. مستندات جدیدی را در مورد تخلفات در سازمان خصوصی سازی در دوران مدیریتی پوری حسینی آماده کرده‌ایم که در اطلاعات جدید، دامنه تخلفاتی که صورت گرفته از پرونده قبلی وی بیشتر است.
عضو کمیته تفحص از سازمان خصوصی‌سازی گفت: لذا این بار پرونده پوری حسینی با مدارک بیشتر و گسترده‌تری به دیوان عالی ارسال خواهد شد.
انتهای پیام/
تبرئه «پوری‌حسینی» صحت ندارد/ او با دستبند الکترونیکی آزاد است خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار