مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی تاکید کرد:

تعاون بستر تحقق توسعه در کشور

1400/06/13 - 14:21 - کد خبر: 50193 نسخه چاپی

نصر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تعاون می تواند بستر تحقق توسعه اقتصادی و عدالت اجتماعی و فرصت مناسبی جهت توسعه تعاونی های با گرایش های فعالیتی موجود و سایر حوزه های اقتصادی را در راستای خدمت رسانی به جامعه کار و تولید ایجاد نماید.

به گزازش نصر، حسین فتحی در پیامی به مناسبت روز تعاون عنوان کرد:
تعاونی ها یکی از کار آمدترین الگوهای اقتصادی و اجتماعی برای سازماندهی منابع انسانی کارآفرین و کارجو و ساماندهی سرمایه‌ها و دارایی‌های مردمی و هدایت بهینه نقدینگی هستند و ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و کارآفرینی جمعی به افزایش نقش آفرینی موثر مردم در اداره امور گوناگون کشور منجر خواهد شد. تعاون می تواند بستر تحقق توسعه اقتصادی و عدالت اجتماعی و فرصت مناسبی جهت توسعه تعاونی های با گرایشهای فعالیتی موجود و سایر حوزه های اقتصادی را در راستای خدمت رسانی به جامعه کار و تولید ایجاد نماید.
اینجانب ضمن تبریک «هفته تعاون» به همه تعاونگران و تلاشگران این عرصه مهم اقتصادی، از تلاشهای تمامی عزیزان که بی وقفه در راستای توسعه کمی و کیفی تعاون در استان تلاش می کنند صمیمانه تشکر و قدردانی نموده امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با نام سال "حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی" مزین و نامیده شده است دست در دست هم بتوانیم موانع پیش روی را بر داشته و در سایه همدلی و همکاری مضاعف ایرانی آباد و پیشرفته را در گام دوم انقلاب بنیان نهیم.
انتهای پیام/
تعاون بستر تحقق توسعه در کشور نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار