خبر/

آخرین وضعیت مصدومان و کرونایی‌های تراکتور

1400/06/12 - 23:00 - کد خبر: 50149 نسخه چاپی

نصر: پزشک تیم فوتبال تراکتور درباره آخرین وضعیت مصدومان و کرونایی‌های تراکتور توضیح داد.

به گزارش نصر، مسعود عباس‌زاده، پزشک این باشگاه در مورد آخرین چهار عضو کرونایی تیم، اظهار کرد: متاسفانه علی‌رغم تمام تلاش‌هایی که جهت پیگشیری از ابتلای اعضای تیم به کرونا انجام می‌دهیم، تست کرونای سه بازیکن و یک عضو کادر فنی مثبت اعلام شده و آنها فعلاً قرنطینه هستند.
وی افزود: سه بازیکن‌مان که به کرونا مبتلا شده‌اند، هیچ علایمی ندارند اما به هر حال تست PCR آنها مثبت اعلام شده و به مدت دو هفته باید در قرنطینه باشند. همچنین عضو کادر فنی تیم هم که تست کرونای او مثبت بوده در قرنطینه است تا ان‌شاءالله پس از ۱۴ روز با انجام مجدد تست PCR به تمرینات برگردد.
پزشک تیم فوتبال تراکتور با اشاره به شرایط پیمان کشاورز پس از انجام عمل جراحی، خاطرنشان کرد: پیمان کشاورز در هفته‌های پایانی فصل گذشته دچار پارگی رباط صلیبی شد و سپس زیر تیغ جراحان رفت. او مراحل فیزیوتراپی خود را آغاز کرده و در چند ماه آینده به تمرینات ملحق خواهد شد.
عباس‌زاده درخصوص وضعیت عرفان سیدی نیز گفت: سیدی هفته گذشته عمل جراحی شد و در حال حاضر مراحل فیزیوتراپی خود را آغاز کرده است و چند ماه دیگر در خدمت تیم خواهد بود.
وی راجع‌ به مصدومیت سیدمحمد خرم‌الحسینی، یادآور شد: این بازیکن از ناحیه دیسک کمر دچار آسیب‌دیدگی بود که با توجه به فشار بالای تمرینات تیم پیش از دیدار با النصر، او را از تمرین منع کردیم و الان در حال فیزیوتراپی است تا در هفته‌های آینده به جمع سایر بازیکنان اضافه شود.
پزشک تیم فوتبال تراکتور از مصدومیت علی فتحی در جریان تمرین امروز(جمعه، ۱۲ شهریور) تیم خبر داد و عنوان کرد: علی فتحی در جریان تمرین امروز دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه همسترینگ شد و فردا MRI می‌دهد تا وضعیتش مشخص شود، اما به احتمال زیاد او در دیدار مقابل النصر غایب خواهد بود.
انتهای پیام/
آخرین وضعیت مصدومان و کرونایی‌های تراکتور خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار