اطلاعیه باشگاه درمورد حواشی ایجاد شده توسط اکبر ایمانی؛

شکایت تراکتور علیه ایمانی/ ادعاهای کذب را در مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم

1400/06/11 - 12:16 - کد خبر: 50086 نسخه چاپی

نصر: باشگاه تراکتور با صدور اطلاعیه‌ای، اعلام کرد که تمامی حواشی ایجاد شده توسط اکبر ایمانی را در مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

به گزارش نصر، پیرو حواشی به وجود آمده از سوی اکبر ایمانی، به اطلاع می‌رساند:
باشگاه تراکتور همواره بر حفاظت از منافع خود تاکید داشته و در خط مقدم مبارزه با بازیکن سالاری و ایستادگی در برابر خواسته‌های نامعقول بازیکنان بوده و همواره بر اصلِ «هیچ فردی بزرگ‌تر از باشگاه نیست»، پایبند بوده است.
همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده، آقای اکبر ایمانی سه فصل دیگر با مبلغی مشخص با باشگاه تراکتور قرارداد دارد و برای فصل آینده خواستار  مبلغی نامعقول شده که این درخواست مورد قبول باشگاه قرار نگرفته و همین موضوع، منجر به حاشیه سازی توسط این بازیکن شده است.
این بازیکن ادعاهای کذبی را متوجه مدیرعامل، سرمربی و باشگاه تراکتور کرده که همه آنها به دور از واقعیت بوده و قطعاً تمامی رفتارها، اظهارات و حاشیه‌سازی‌های او در کمیته‌های مرتبط باشگاه، فدراسیون فوتبال و البته مراجع قضایی پیگیری خواهد شد تا برخی‌ها با سوءاستفاده از احساسات هواداران، نسبت به اخاذی از باشگاه اقدام نکنند.
همچنین درخصوص ادعای این بازیکن مبنی بر «روشن شدن تکلیف خود»، یادآور می‌شود که باشگاه تراکتور پیش از این نیز موضع خود را در قبال این بازیکن اعلام کرده و بر این اساس، پایبندی بر قرارداد منعقد شده، ملاک عمل باشگاه است و طرفی که باید تکلیف را مشخص کند، خودِ ایشان است.
تاکید می‌شود؛ باشگاه تراکتور تحت تاثیر جوسازی‌های انجام گرفته توسط این قبیل افراد قرار نگرفته و ضمن ارائه شکایت، تمامی این موارد را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.
انتهای پیام/
شکایت تراکتور علیه ایمانی/ ادعاهای کذب را در مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار