نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی؛

افزایش نامعقول قیمت پروازها در ایام خاص غیرقانونی است

1398/08/06 - 10:25 - کد خبر: 5004 نسخه چاپی

نصر: نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دستگاه‌های نظارتی باید بر قیمت ایرلاین‌ها نظارت داشته و از افزایش نامعقول قیمت پروازها در ایام خاص جلوگیری کنند.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، سید احسن علوی در گفت وگویی با اشاره به غیر قانونی بودن افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام خاص بیان کرد: براساس گفته‌های  وزیر راه و شهرسازی قیمت بیلیط هواپیما دارای یک نرخ ثابت است و افزایش قیمت آن از سوی ایرلاین ها غیر قانونی است.

وی در ادامه اظهار کرد: این سوال مطرح است که چرا در برخی از ایام نظیر شهادت امام رضا (ع) قیمت بیلیط هواپیما به این میزان افزایش می یابد. بخشی از این مضوع به بحث بلیط های چارتری باز می گردد و از سوی دیگر بعضا شاهد هستیم با افزایش تقاضا  در برخی از ایام، ایرلاین‌ها خود دست به افزایش قیمت ها می زنند.

نماینده مردم سنندج در مجلس تاکید کرد: سازمان هواپیمایی کشور و وزارت راه و شهرسازی باید بر قیمت بلیط‌ها نظارت دقیقی اعمال کنند تا بالاخره متخلفین در این حوزه معرفی و با آنان برخورد شود. تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی کشور نیز اجازه ورود به این حوزه و برخورد با متخلفین را دارند.

انتهای پیام/

افزایش نامعقول قیمت پروازها در ایام خاص غیرقانونی است نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار