مهندس عنصری، رئیس شورای اسلامی شهر باسمنج:

وحید بنائی به عنوان شهردار باسمنج معرفی شد

1400/06/07 - 20:49 - کد خبر: 49824 نسخه چاپی

نصر: رئیس شورای اسلامی شهر باسمنج از انتخاب شهردار این شهر با اکثریت آرای خبر داد.

به گزارش نصر، "یوسف عنصری" با اعلام خبر فوق افزود: در خصوص انتخاب شهردار شورای دوره ششم به‌ محض شروع به‌کار انتخاب شهرداری توانمند، متخصص، پاکدست با برنامه را جزو اولویت‌ های کاری خود قرار داده و در این راستا جلسات متعددی را با افرادی که جهت خدمتگزاری به مردم شریف باسمنج اعلام آمادگی کرده بودند، برگزار کردیم.
وی با اشاره به اینکه از بین ۱۸ نفر که رزومه و اهدافشان طی جلسات متعدد مورد بررسی قرار گرفته بود در نهایت سه نفر انتخاب و به مرحله دوم راه یافت و پس از بررسی‌های لازم از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر، سرانجام جناب آقای دکتر وحید بنائی، شهردار سابق ملکان، با کسب اکثریت آرا به‌عنوان شهردار باسمنج انتخاب شد.


 
عنصری داشتن سوابق و تجربه کاری، تخصص لازم و رزومه خوب شهردار منتخب را در انتخاب ایشان به‌عنوان شهردار بسیار تاثیرگذار دانست و اعلام داشت: برای جهش و توسعه شهر باسمنج نیازمند فردی توانمند، متخصص و باسابقه مدیریتی بودیم که بتواند با تعامل شورای شهر و اهالی شریف و مدیران دستگاه‌های دولتی و... باسمنج را جایگاه واقعی خودش برساند و در این راستا، یکی از شهرداران بسیار موفق استان که سابقه مدیریت شهرداری ملکان را بر عهده داشته و تجربه موفقی را نیز پشت سر گذاشته، به‌عنوان شهردار معرفی شد.
رئیس شورای اسلامی شهر باسمنج، تصریح کرد: به‌دلیل نامساعد بودن حال جناب آقای مهندس ابوطالب حسن بابایی عضو محترم  شورای شهر در جلسه انتخاب شهردار از طریق ویدئو کنفرانس، ایشان در جریان بوده و نظرات و رای خودشان را اعلام کردند.
وی در خاتمه گفت: امیدوارم با تعامل و همکاری شهردار منتخب و شورای اسلامی شهر بتوانیم گام‌های اساسی و موثرتری برای توسعه و عمران و آبادانی شهر باسمنج برداریم و رضایت مردم شریف و فهیم باسمنج را جلب کنیم.
عنصری همچنین از تمامی نامزدهایی که جهت تصدی پست شهردار اعلام امادگی کرده بودند تشکر و قدردانی کرد و برایشان آرزوی سلامتی و توفیق و پیروزی کرد.
انتهای پیام/
 وحید بنائی به عنوان شهردار باسمنج معرفی شد محمدرضا اخگرگداز

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار